مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۱۹۰
زمان انتشار : ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

شهرزاد کمال زاده در گفتگو با اختصاصی:

با “راه طولانی” دیده شدم | حتی زنان عربستانی هم به ورزشگاه می روند، ایرانی ها نه!

بازیگر جوان تلویزیون درباره سریال راه طولانی که از آی فیلم در حال پخش است گفت: قبل از این سریال در مجموعه های تلویزیونی دیگری هم حضور داشتم اما با راه طولانی دیده شدم.

به گزارش اختصاصی شهرزاد کمال زاده، بازیگر جوان ایرانی که این روزها با بازپخش سریال راه طولانی از شبکه آی فیلم میهمان خانه های ایرانی است، در گفتگو با خبرنگار فرهنگی هنری ما گفت: بازپخش سریال هایی که قبلا کا رکرده ام به من فرصت بازنگری می دهد.

وی افزود: قبل از راه طولانی در مجموعه هایی حضور داشتم اما با راه طولانی دیده شدم و به مخاطب شناسانده شدم.

بازیگر جوان تلویزیون درباره نوبودن سوژه داستان فیلم گفت: بهاره، شخصیت اش، دغدغه هایش و در کل داستان فیلم برای مخاطب جوان قابل درک است و فکر می کنم هنوز حرف برای گفتن دارد و کهنه نشده است.

کمال زاده درباره نظرش در مورد  ورود زنان به ورزشگاه به خبرنگار اختصاصی اظهار داشت:  برای ورود بانوان به ورزشگاه باید آزادی و حق انتخاب وجود داشته باشد، زنان در عربستان هم الان رانندگی می کنند و به ورزشگاه ها می روند.

وی با تأکید براینکه باید بین آقایان فرهنگسازی کنیم تا جوسالمی در ورزشگاه حاکم شود، اضافه کرد: خیلی از زنان سرزمینم همانند من به فوتبال علاقمندند و این حق آنان و ماست که بتوانیم از نزدیک تیم محبوبمان را تشویق کنیم.

کمال زاده از بازی در مجموعه تلویزیونی ” دختر گمشده”  در آینده ای نزدیک خبرداد و اظهار کرد: بنده در ” عروس تاریکی ” هم نقش آفرینی کرده ام و کار به روزهای پایانی اش نزدیک می شود.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار