مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۱۶۵
زمان انتشار : ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۲

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی:

با انتخاب مهران مدیری می خواهند فضای برنامه هفت را شومنی کنند | از مدیران تلویزیون برای این انتخاب باید سوال کرد

حجت الله سیفی، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در واکنش به انتخاب مهران مدیری به عنوان مجری برنامه "هفت"، گفت: با انتخاب ایشان می خواهند فضای برنامه هفت را شومنی کنند

حجت الله سیفی در گفت و گو با   درباره جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد: هر کشوری برای جریان سازی مسایل سینمایی و نشان دادن موقعیت سینمایی خود چنین جشنواره هایی را برگزار می کند.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه جشنواره هایی مانند جشنواره فیلم فجر هم به تبعیت از این جریان جهانی برگزار می شود، گفت: ما بر اساس سیاست های داخلی، جشنواره های سینمایی مانند فجر را برگزار و فیلم های ساخته شده در داخل را ارزیابی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه هدف در کشور جشن برگزار کردن است نه برگزاری جشنواره، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر به عنوان یک رویداد مهم تاریخی ایران و جهان در سینمای ایران در قالب این جشنواره جشن گرفته می شود.

سیفی بیان داشت: از دیدگاه فرهنگی ارزیابی افکار سینماگران و برنامه ریزی برای سال های بعد در چند دوره اخیر جشنواره فیلم فجر اتفاقی نیفتاده است.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در واکنش به انتخاب مهران مدیری به عنوان مجری برنامه “هفت” با تأکید بر اینکه با انتخاب ایشان می خواهند فضای برنامه هفت را شومنی کنند، ادامه داد: همیشه همه چیز را به عنوان شو می بینیم نه به عنوان برنامه، چون اصولا شو مخاطب زیادی دارد.

وی با اشاره به اینکه وقتی قرار است برنامه ای ساختار شو پیدا کند، باید مجری آن را طوری انتخاب کنند که شومن باشد، اضافه کرد: به طور مثال مجری برنامه های تخصصی باید متخصص و منتقد آن رشته باشد، در برنامه سازی سینما مجری آن باید منتقد سینما باشد تا نگاه نقد داشته و سؤالات چالش برانگیز مطرح کند.

سیفی تاکید کرد: یک بازیگر در این راستا می تواند به عنوان شومن نقش آفرینی کند، نه اینکه فردی چالش برانگیز باشد.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه نمی دانم چطور مهران مدیری را برای مجری گری برنامه هفت انتخاب کردند، گفت: مانند همه مدیریت های اجتماعی دچار تزلزل فکری هستیم، باید از مدیران مرتبط تلویزیون سؤال کرد که چرا این انتخاب ها را دارید.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!