مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۶۷۸
زمان انتشار : ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

بازیگران فیلم جدید محمدحسین مهدویان معرفی شدند/سه بازیگر مشهور و یک چهره جدید در «لاتاری»

با صدور پروانه ساخت فیلمنامه «لاتاری» بعد از فراز و نشیب‌های فراوان، سید محمود رضوی چند هفته پیش اعلام کرد که پیش تولید این فیلم سینمایی به زودی آغاز می‌شود. امروز روابط عمومی «لاتاری» از حضور قطعی جواد عزتی، ساعد سهیلی و هادی حجازی‌فر به عنوان اولین بازیگران این فیلم سینمایی خبر داد.

به گزارش  جدیدترین فیلم سینمایی محمدحسین مهدویان به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی به زودی جلوی دوربین می‌رود. علاوه بر عزتی، حجازی‌فر و سهیلی، حضور زیبا کرمعلی، در این فیلم قطعی شده است. این بازیگر قرار است برای اولین بار نقش اصلی را در این فیلم را بازی می‌کند.

فیلمبرداری «لاتاری» که داستان آن به قاچاق دختران ایرانی به کشورهای عربی می‌پردازد، قرار است در تهران و خارج از کشور انجام شود. هادی بهروز به عنوان مدیر فیلمبرداری، حبیب خزاعی‌فر آهنگساز، و سجاد پهلوان‌زاده به عنوان تدوین‌گر در پروژه «لاتاری» با محمدحسین مهدویان همکاری می‌کنند.

مهدویان پیش از این فیلم‌های «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» را جلوی دوربین برده بود و مورد توجه قرار گرفته بود. با توجه به حواشی صدور پروانه ساخت «لاتاری»، بسیاری منتظر سومین ساخته سینمایی این کارگردان جوان هستند.

آی سینما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!