مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۱۵۴
زمان انتشار : ۱۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

اکران سه فیلم جدید از ۲۶ مهر

سخنگوی شورای صنفی نمایش از نمایش سه فیلم جدید از چهارشنبه این هفته در سینماهای سراسر کشور و اکران فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی به جای فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان خبر داد. خبر داد و گفت:

به گزارش  غلامرضا فرجی درباره آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: فیلم سینمایی «شنل» به کارگردانی حسین کندری و «آزاد به قید شرط» ساخته حسین شهابی از چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در گروه آزاد روی پرده می رود.
در فیلم «آزاد به قید شرط» امیر جعفری، شقایق فراهانی، لیلا اوتادی، دیبا زاهدی، امیررضا دلاوری، رامین راستاد، امیر داژاکام، احمد نیکپور، شکرخدا گودرزی ایفای نقش می کنند، این فیلم روایتگر زندگی مردی است که پس از سال‌ها تحمل حبس، به طور مشروط از زندان آزاد می‌شود.
در فیلم سینمایی «شنل» نیز باران کوثری، رضا بهبودی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی نیا، مسعود فروتن، آیسان حداد، فهیمه رحیم‌نیا و بابک انصاری به ایفای نقش می‌پردازند.
وی ادامه داد: فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی نیز از چهارشنبه ۲۶ مهرماه به جای فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان در گروه زندگی اکران می شود.
«خفه‌گی» با بازی نوید محمدزاده و الناز شاکردوست است که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته رونمایی و مورد توجه قرار گرفت.
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه قرارداد فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به کارگردانی بهمن گودرزی به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: این فیلم بعد از «حقه باز دم دراز» در گروه ماندانا اکران می شود.

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!