مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۱۵۴
زمان انتشار : ۱۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

اکران سه فیلم جدید از ۲۶ مهر

سخنگوی شورای صنفی نمایش از نمایش سه فیلم جدید از چهارشنبه این هفته در سینماهای سراسر کشور و اکران فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی به جای فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان خبر داد. خبر داد و گفت:

به گزارش  غلامرضا فرجی درباره آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: فیلم سینمایی «شنل» به کارگردانی حسین کندری و «آزاد به قید شرط» ساخته حسین شهابی از چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در گروه آزاد روی پرده می رود.
در فیلم «آزاد به قید شرط» امیر جعفری، شقایق فراهانی، لیلا اوتادی، دیبا زاهدی، امیررضا دلاوری، رامین راستاد، امیر داژاکام، احمد نیکپور، شکرخدا گودرزی ایفای نقش می کنند، این فیلم روایتگر زندگی مردی است که پس از سال‌ها تحمل حبس، به طور مشروط از زندان آزاد می‌شود.
در فیلم سینمایی «شنل» نیز باران کوثری، رضا بهبودی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی نیا، مسعود فروتن، آیسان حداد، فهیمه رحیم‌نیا و بابک انصاری به ایفای نقش می‌پردازند.
وی ادامه داد: فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی نیز از چهارشنبه ۲۶ مهرماه به جای فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان در گروه زندگی اکران می شود.
«خفه‌گی» با بازی نوید محمدزاده و الناز شاکردوست است که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته رونمایی و مورد توجه قرار گرفت.
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه قرارداد فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به کارگردانی بهمن گودرزی به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: این فیلم بعد از «حقه باز دم دراز» در گروه ماندانا اکران می شود.

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی