مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۲۶۴
زمان انتشار : ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲

امین حیایی: سال ۹۶ فقط پست تسلیت گذاشتم

امین حیایی در ویژه برنامه «یکِ یک» حضور پیدا کرد و سال ۹۷ را با مخاطبان این برنامه تحویل کرد.

به گزارش اختصاصی به نقل از تسنیم؛حیایی در آغاز و پس از سلام و احوالپرسی با بینندگان درباره گریم جدید خود گفت: این گریم برای شخصیت غلام در مجموعه ساخت ایران ۲ است.

وی درباره سال ۹۶ اظهار کرد: اتفاقات خوب در این سال ممکن است برای ما افتاده باشد اما برای هموطنان ما اینطور نبود. سال ۹۶ سال سختی بود و صفحه پستم در شبکه اجتماعی بیشتر تسلیت بود و ان شاالله امسال سال خوب و خوشی برای همه باشد.

حیایی در پاسخ به ضیا درباره ناراحتی اش از جشنواره فجر، توضیح داد: اینطور نیست؛ هر کسی جایگاه و مقام خودش را دارد و در آن جایگاه باید خدمت گزار مردم باشد و من هم خودم را خدمت گزار مردم می دانم. در جشنواره امسال هنرمندان و پیشکسوت ها کمتر حضور داشتند و بیشتر مهمانان و عوامل غیر سینمایی در جشنواره بودند. اختتامیه برای عوامل سینما و اهالی آنها است و بنابراین عوامل فیلم ها باید در سینما حضور داشته باشند که امسال اینگونه نبود و ناراحتی من از این بابت بود.

حسین احمدی نیاز وکیل کودکان شین آباد نیز در سخنانی گفت: ۶ سال از حادثه آتش سوزی مدرسه شین آباد می گذرد و در این مدت اقدامات خوبی انجام گرفته اما این اقدامات کافی نبوده است. علی رغم اینکه ۳۶۴ عمل جراحی در مورد بچه ها صورت گرفته است، اما نیازمند درمان بیشتر و اعزام این عزیزان به خارج از کشور هستیم تا وضعیت بچه ها مطلوب شود.

وی افزود: آرزوی همه ما این است، هرگز اتفاقی این چنین برای دانش آموزان ایران زمین رخ ندهد. مدارس غیر استاندارد نداشته باشیم و بخاری های نفتی در مدارس برچیده شوند.

ضیا هم در این بخش گفت: باید از خیرین، دولت و هر کسی که برای بچه های شین آبادی تلاش کردند تشکر کنیم. امیدواریم دیگر چنین اتفاقاتی نیافتد.

حیایی نیز تصریح کرد: آرزو می کنم اتفاقات خوبی بیافتد و نظام برنده برنده حاکم باشد یعنی هم دولت مردان در کار خودشان برنده باشند و هم کمک کنند مردم در زندگی خودشان احساس برنده شدن داشته باشند. مردم ایران چیزی جز این نمی خواهند و همینکه ۲۰ درصد حقوق کارگرها بیشتر شده است، خبر خوبی است و امیدوار هستم ایرانی ها از زندگی در کنار هم لذت ببرند.

ابوالفضل پور عرب نیز درباره سال گذشته اظهار کرد: سال ۹۶ همانند سال ۹۵ بود چون جامعه یکنواخت بود و دلیلش رکود است و با وجود پتانسیل جوانانی که داریم این وضعیت حیف است.

ضیا هم گفت: ابوالفضل پورعرب با افتخار از مادر بزرگوارشان، پرستاری می کنند و این ستودنی است.

همچنین حیایی نیز درباره سوپراستار دهه ۷۰ بیان کرد: من با آقای ابوالفضل پور عرب عاشق بازیگری شدم و با فیلم سینمایی «هامون» هم عاشق سینما شدم.

حجت اشرف زاده نیز که خواننده تیتراژ پایانی «یکِ یک» بود، ضمن اجرای موسیقی به شکل زنده، در سخنانی گفت: با همه پرکاری، یک اتفاق خوب در سال ۹۶ استقبال مردم بود و خستگی اینگونه از تن آدم بیرون می رود.
حضور پدر و مادر شهید مدافع حرم  شهید مجید قربانخانی نیز برکت این برنامه بود.

«یکِ یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، از ۲۶ تا ۲۸ اسفند هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ تا ۲ بامداد از شبکه یک پخش شد و در روز تحویل سال نیز از ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت ۲۱ به صورت زنده و با اتفاقات ویژه روی آنتن بود.

انتهای پیام/

گردآوری: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی