مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۲۵۵
زمان انتشار : ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

فریده دریامج در گفتگو با اختصاصی:

” افسانه هزار پایان” فضای خانواده ها را شاد می کند | نقش های خوب فقط بین عده ای دست به دست می شود

بازیگر سینما و تلویزیون با گلایه از اینکه نقش های خوب بین عده ای دست به دست می شود، گفت: خانه نشینی برای بازیگر از همه چیز بدتر است.

فریده دریامج در گفتگو با   درباره آخرین فعالیتش در تلویزیون اظهار کرد: هم اکنون مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی ” افسانه هزارپایان” هستم.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه ” افسانه هزار پایان” خنده را بر لب مخاطب می آورد، گفت: این مجموعه تلویزیونی با وجود نمایش سریال های غمگین در رسانه ملی فضای خانواده ها را شاد می کند.

دریامج با تأکید براینکه رسانه ملی در زاویه تهدید ریزش مخاطب قراردارد، اضافه کرد: با فعالیت مستمر شبکه های ماهواره ای و اینترنتی این تهدید هرروز پررنگ تر می شود.

وی با بیان اینکه رسانه ملی در تلاش برای جذب مخاطب است، گفت: این رویکرد را در سریال های تلویزیونی اخیر در حال پخش از شبکه های تلویزیونی می بینیم.

بازیگر پیشکسوت درباره علت کم کاری اش اظهار کرد: مشخص است که خانه نشینی بازیگران را آزار می دهد، گروه بندی هایی در سینما و تلویزیون وجود دارد که عده ای دورهم جمع می شوند و نقش های خوب را بین خودشان تقسیم می کنند و دست عده ای دیگر از این تقسیم ها کوتاه است، به هرحال امیدوارم شرایط بهبود پیدا کند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!