مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۳۶۱
زمان انتشار : ۰۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

تهیه کننده "اشنوگل" در گفتگو با اختصاصی:

اشنوگل دلاوری های غواصان در دفاع مقدس را به تصویر می کشد

تهیه کننده فیلم "اشنوگل" با بیان اینکه این فیلم حال و هوای دفاع مقدسی به سینما داده است، گفت: اشنوگل دلاوری های غواصان در دفاع مقدس را به تصویر می کشد.

ابراهیم اصغری در گفت و گو با   در جریان اکران “اشنوگل”، اظهار کرد: اکران این فیلم حال و هوای دفاع مقدسی به سینماهای کشور داده است.

تهیه کننده فیلم “اشنوگل”با اشاره به اینکه این فیلم جای خالی ناگفته های گذشته را پر کرده است، تصریح کرد: اشنوگل ناگفته های دفاع مقدس را روایت می کند.

اصغری با تأکید براینکه اشنوگل دلاوری ها و رشادت های غواصان دلاور ایران را در دوران دفاع مقدس نشان می دهد، اضافه کرد: دلاورمردان ایرانی با دل به دریازدن حماسه ای بزرگ را در تاریخ خلق کردند.

تهیه کننده اشنوگل با بیان اینکه تولیدات ارزشی به ویژه در حوزه دفاع مقدس انگشت شمار شده است، اظهار کرد: باید حمایت های ویژه ای از این ژانر صورت بگیرد و باید سینما همیشه اثری روایت گر از دوران دفاع مقدس داشته باشد.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم