مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۰۴۸
زمان انتشار : ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۴

از خواننده موسیقی اصیل ایرانی تا کارگردان انیمیشن «تهران ۱۵۰۰»؛ در مسیر راهپیمایی کربلا

کوروش سلیمانی عکسی از خود در کنار حسام‌الدین سراج، خواننده موسیقی اصیل ایرانی، بهرام عظیمی، کارگردان انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» و تعدادی دیگر از هنرمندان در مسیر نجف به کربلا منتشر کرد

به گزارش   کوروش سلیمانی بازیگر و کارگردان با انتشار عکسی از خود در کنار حسام‌الدین سراج، خواننده موسیقی اصیل ایرانی، حبیب احمدزاده نویسنده، عمار تفتی، بازیگر، بهرام عظیمی انیماتور و از جمله کارگردان انیمیشن بلند «تهران ۱۵۰۰» و… در مسیر نجف به کربلا در صفحه اینستاگرامش نوشت: «امروز مسيرِ راهپيمايىِ نجف به سمت كربلا… تجربه‌اى پرشور و بى‌نظير از حضور مردمى كه عاشقانه به امام‌شان عشق مى‌ورزند… قطره‌اى بودم در اقيانوس… در ركاب دوستان هنرمند، همسفر و عزيزم؛ حسام‌الدين سراج، حبيب احمدزاده، بهرام عظيمى، عمار تفتى، فؤاداحمدى. در اين جا دعاگوى همه شما دوستان عزيز هستم و از خدا براى همه عاقبت به خيرى طلب مى‌كنم… ياعلى…»

خبرآنلاین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار