مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۵۱
زمان انتشار : ۰۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

آمار گیشه در هفته ای که گذشت+جدول

فیلم سینمایی «آینه بغل» به کارگردانی منوچهر هادی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و در هفته اول به فروش ۲ میلیارد رسید.

به گزارش  همان‌طور که انتظار می‌رفت فیلم کمدی «آینه بغل» باعث رونق سینماها شد.این فیلم تنها در ۳ روز به باشگاه میلیاردی‌ها پیوست و در جدول فروش هفتگی رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

فیلم «آینه بغل» دراولین هفته در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفت و با فروش ۱ میلیاردو ۷۹۷ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان در هفته بالاترین رقم فروش را به خود اختصاص داد. فیلم در کل براساس سیستم مکانیزه به فروش ۱ میلیارد و ۹۵۷ میلیون و ۲۸۷ هزار تومان رسید.

فیلم «خالتور» در هفته ششم نمایش به فروش هفتگی کمتر از ۱ میلیارد رسید و در هفته به رقم ۹۲۹ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان به رتبه دوم جدول رسید و در کل به فروش ۵ میلیارد و ۳۷ میلیون و ۳۰۴ هزار تومان رسید.

فیلم «ثبت با سند برابر است» در هفته سوم به فروش ۵۷۵ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان رسید و به رتبه سوم جدول هفتگی نمایش رسید. این فیلم در کل به فروش ۱ میلیارد و ۸۶۴ میلیون و ۹۴۷ هزار تومان رسید.

فیلم «قاتل اهلی» با فروش هفتگی ۴۱۴ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان در رتبه چهارم فیلم قرارگرفت و به فروش کل ۱ میلیارد و ۵۲۲ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان رسید.

فیلم «آذر» در هفته دوم نمایش با فروش ۱۹۶ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان در هفته در رتبه پنجم جدول قرار گرفت. این فیلم به فروش ۳۸۵ میلیون و ۴۶۹ هزار تومان رسید.

سینماپرس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی