مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است/پرداخت مطالبات چایکاران تسریع شود

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت: ۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است و راه های روستایی آسفالت نیز در برف و بوران اخیر دچار مشکل شده اند که نیاز به بازسازی دارند.

۲۲ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

وزیر نفت پاسخگوی اختلاس یک‌صد میلیاردی باشد/ دستگاه‌های نظارتی قاطعانه با مفاسد اقتصادی مقابله کنند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی خواستار پاسخگویی وزیر نفت نسبت به اختلاس یک‌صد میلیارد تومانی در وزارت خانه متبوعه‌اش شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

صندوق ذخیره فرهنگیان باید جوابگوی بدهی ۱۵ هزار میلیاردی خود به مردم باشد/ هنوز هم پابرهنه‌ها نظام را اداره می‌کنند

نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید دست در کیسه بیت‌المال کنیم گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان باید جوابگوی بدهی ۱۵ هزار میلیاردی خود به مردم باشد.

۰۴ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

بخشنامه سازمان امور مالیاتی واردات چای را ارزان تر از تولید آن می کند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه برخی سیاست‌گذاری‌ها در حوزه کشاورزی درست نیست، گفت: طبق بخش‌نامه سازمان امور مالیاتی قرار شد که واردات چای ارزش افزوده نداشته باشد این در حالی است که این موضوع به خودی خود باعث می‌شود که واردات چای ارزان تر از تولید آن باشد.

۲۵ دی ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

تی تی کاروانسرا به بخش خصوصی واگذار می‌شود

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده و گرفتن مصوبه؛ کارهای مقدماتی جهت تحویل تی تی کاروانسرای سیاهکل به بخش خصوصی انجام شد.

۳۰ آذر ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

بخش بازاریابی و بازرگانی‌ سازمان چای فعال نیست

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه چرا بخش بازاریابی و بازرگانی‌ سازمان چای فعال نیست گفت: مگر ریاست سازمان چای فقط یک کارمند بانک یا یک رئیس بانک است؟ و پول را ازآنجا بگیرد و آنجا بپردازد او باید نقش بازرگانی خود را حتماً ایفا کند.

۲۶ آذر ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

وزیر کشاورزی مدعی جلوگیری از ثبت سفارش است ولی برنج وارد کشور شد!

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: وزیر در جلسه مطرح کردند که جلوی ثبت سفارش را گرفتیم که از ادامه واردات جلوگیری شود ولی برنج وارد کشور شد و روی بازار برنج هم اثر گذاشت.

۲۲ آذر ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

بیمارستان غدیر سیاهکل ۲ بار افتتاح شده اما هنوز ناتمام است/ آب سیاهکل قابل شرب نیست/ ظرفیت جایگاه زباله تموشل به پایان رسید

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: بیمارستان غدیر سیاهکل ۲ بار افتتاح‌شده، اما تکمیل نبودن تجهیزات، نبود پزشک اورژانش و برخی از متخصصین در آن ازجمله مشکلات این بیمارستان می‌باشد، البته وزیر دستور داده، اما پیگیری‌ها تاکنون به نتیجه نرسیده است.

۲۲ آذر ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

واردات برنج ۲ برابر کسری بازار بوده/ معیشت کشاورزان شمالی در خطر است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به متضرر شدن برنج‌کاران با واردات بی‌رویه برنج گفت: واردات بی‌رویه برنج معیشت کشاورزان شمالی را به خطر انداخته است.

۰۸ آذر ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

انتقاد از افزایش ۱۰ برابری داروهای داخلی تا افزایش دو برابری تعرفه خدمات درمانی در مراکز دولتی/ مشکلات دانشگاه علوم پزشکی گیلان ناشی از سوء مدیریت است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از روند افزایش قیمت دارو داخلی و تعرفه خدمات درمانی انتقاد کرد و گفت: دلیل افزایش تعرفه خدمات درمانی در مراکز دولتی فقدان منابع مالی دولت است اما گرانی چندین برابری دارو داخلی دلیل خاصی ندارد.

مطالب بیشتر
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی
ذبیح نیکفر لیالستانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره دهم
تحصیلات
دکتری
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!