مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

۱۱ فروردین ۱۳۹۷

ذبیح نیکفر:

مصرف کالای ایرانی باید ابتدا از دستگاه‌های دولتی آغاز شود

‌عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از عملکرد و عدم توجه برخی مسئولان نسبت به مصرف کالاهای تولید داخل گفت: نهادینه کردن مصرف کالای ایرانی باید ابتدا از دستگاه‌های دولتی آغاز شود.

۰۶ فروردین ۱۳۹۷

ذبیح نیکفر:

باید گردشگری دریایی به سودآوری برسد | سهم ناچیز ایران از ۷ هزار میلیارد دلار گردشگری دریایی

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی برای آنکه گردشگری دریایی رونق بگیرد کارهای بزرگی انجام داده است لذا با ورود سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، عملکرد این سازمان نمود، بیشتری خواهد یافت.

۲۴ اسفند ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

 مشارکت بخش خصوصی موانع طرح “درمان بستر دیلمان” را برطرف می‌کند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به موانع تکمیل پروژه درمان بستر دیلمان گفت:‌ با مشارکت بخش خصوصی می‌توان به رفع موانع ادامه ساخت این طرح امیدوار بود.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

پاعتماد شورای عالی امنیت ملی به سپاه برای مبارزه با قاچاق کالا هوشمندانه و تاریخی بود

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی تصمیم شورای عالی امنیت ملی مبنی بر مشارکت سپاه در کنار سایر دستگاه‌ها برای مبارزه با مواد مخدر را هوشمندانه، مهم و تاریخی ارزیابی کرد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است/پرداخت مطالبات چایکاران تسریع شود

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت: ۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است و راه های روستایی آسفالت نیز در برف و بوران اخیر دچار مشکل شده اند که نیاز به بازسازی دارند.

۲۲ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

وزیر نفت پاسخگوی اختلاس یک‌صد میلیاردی باشد/ دستگاه‌های نظارتی قاطعانه با مفاسد اقتصادی مقابله کنند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی خواستار پاسخگویی وزیر نفت نسبت به اختلاس یک‌صد میلیارد تومانی در وزارت خانه متبوعه‌اش شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

صندوق ذخیره فرهنگیان باید جوابگوی بدهی ۱۵ هزار میلیاردی خود به مردم باشد/ هنوز هم پابرهنه‌ها نظام را اداره می‌کنند

نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید دست در کیسه بیت‌المال کنیم گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان باید جوابگوی بدهی ۱۵ هزار میلیاردی خود به مردم باشد.

۰۴ بهمن ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

بخشنامه سازمان امور مالیاتی واردات چای را ارزان تر از تولید آن می کند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه برخی سیاست‌گذاری‌ها در حوزه کشاورزی درست نیست، گفت: طبق بخش‌نامه سازمان امور مالیاتی قرار شد که واردات چای ارزش افزوده نداشته باشد این در حالی است که این موضوع به خودی خود باعث می‌شود که واردات چای ارزان تر از تولید آن باشد.

۲۵ دی ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

تی تی کاروانسرا به بخش خصوصی واگذار می‌شود

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده و گرفتن مصوبه؛ کارهای مقدماتی جهت تحویل تی تی کاروانسرای سیاهکل به بخش خصوصی انجام شد.

۳۰ آذر ۱۳۹۶

ذبیح نیکفر:

بخش بازاریابی و بازرگانی‌ سازمان چای فعال نیست

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه چرا بخش بازاریابی و بازرگانی‌ سازمان چای فعال نیست گفت: مگر ریاست سازمان چای فقط یک کارمند بانک یا یک رئیس بانک است؟ و پول را ازآنجا بگیرد و آنجا بپردازد او باید نقش بازرگانی خود را حتماً ایفا کند.

مطالب بیشتر
محبوب ترین مطالب این نماینده در ماه گذشته
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی
ذبیح نیکفر لیالستانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره دهم
تحصیلات
دکتری

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی