مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

ولی داداشی:

فراهم بودن بسترهای موجود جهت انجام تخلف در سیستم اداری کشور

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی سیستم اداری کشور را معیوب و بیمار دانست و گفت: بسترهای موجود در سیستم اداری کشور جهت انجام تخلفات اداری و مالی فراهم بوده و یک کارمند متخلف به راحتی می‌تواند جهت بد جلوه دادن سیستم اداری کشور ده‌ها نفر کارمند صادق را خراب کند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

ولی داداشی:

حجت‌الاسلام فلاحتی وجاهت بسیار ارزشمندی بین روحانیون و علما دارد

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی نماینده جدید ولی‌فقیه در استان گیلان را از بزرگان حوزه علمیه نام برد و گفت: حجت‌الاسلام فلاحتی وجاهت بسیار ارزشمندی بین روحانیون و علما دارد.

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

ولی داداشی:

 وزارت خارجه در موضوع بارهمراه مسافر برای مرزنشینان آستارا منفعل عمل می‌کند

نماینده مردم آستارا در مجلس‌ با اشاره به اینکه تجارت چمدانی در مرز آستارا با جمهوری آذربایجان یک طرفه شده است گفت: وزارت امور خارجه در این خصوص منفعلانه عمل کرده است.

۱۱ فروردین ۱۳۹۷

ولی داداشی:

مواد اولیه گران‌قیمت توان رقابت را از تولیدکننده ایرانی گرفته است

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تاکید بر لزوم حمایت دولت از تولیدکنندگان کالای ایرانی گفت:‌ گران بودن مواد اولیه توان رقابت را از تولیدکننده داخلی گرفته است.

۲۶ اسفند ۱۳۹۶

ولی داداشی:

دولت در تحقق شعار سال منفعلانه عمل کرد/ اقتصاد مقاومتی با همایش‌های آبکی تحقق نمی‌یابد

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی در انتقاد از عملکرد دولت در تحقق شعار سال 96 گفت: دولت درباره تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تاکنون اقدام جدی و عملی از خود نشان نداده و در این حوزه منفعلانه عمل کرده است.

۲۴ اسفند ۱۳۹۶

ولی داداشی:

 نحوه فعالیت تعاونی‌ها در کشور فرهنگ‌سازی نشده است

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تاکید بر نقش تعاونی‌ها در اقتصاد کشور گفت:‌ بزرگترین مشکل در حوزه تعاونی‌ها،‌عدم فرهنگ‌سازی در مورد نحوه فعالیت آن‌ها است.

۲۴ اسفند ۱۳۹۶

ولی داداشی:

نگاه بدبینانه به “تجارت چمدانی” مرزنشینان اصلاح شود

نماینده مردم آستارا در مجلس با تاکید بر لزوم تفکیک بین دو موضوع قاچاق کالا و تجارت چمدانی گفت:‌ نگاه بدبینانه به تجارت چمدانی ‌مرزنشینان در کشور باید اصلاح شود.

۲۴ اسفند ۱۳۹۶

ولی داداشی:

برخی مسئولان به‌جای خدمت به مردم به فکر جیب خودشان هستند

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه برخی مسئولان به‌جای خدمت به مردم به فکر جیب خودشان و اطرافیانشان هستند گفت: وجود فاصله طبقاتی میان مردم و برخی مسئولان اتفاقی ناگوار در جمهوری اسلامی است.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶

ولی داداشی:

ضرورت احیای گذر مرزی آستارا و جمهوری آذربایجان / ضرورت مذاکره وزارت خارجه برای برداشتن ویزای جمهوری آذربایجان

نماینده مردم آستارا خواستار مذاکره وزارت خارجه برای برداشتن ویزای جمهوری آذربایجان از سوی این کشور شد.

۰۷ اسفند ۱۳۹۶

ولی داداشی:

برخی مدیران خطاکار در مقابل عذرخواهی از مردم مقاومت می‌کنند

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تاکید بر اینکه برخی مدیران خطاکار در مقابل عذرخواهی از مردم مقاومت می‌کنند گفت: نهادینه شدن فرهنگ عذرخواهی در بین مدیران ضروری است.

مطالب بیشتر
محبوب ترین مطالب این نماینده در ماه گذشته
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی
ولی داداشی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۶۰
محل تولد
آستارا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی