مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

۰۲ اسفند ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

بعید است نرخ ارز تا پایان سال پایین بیاید/ بانک مرکزی برای ایجاد ثبات در بازار ارز قاطعانه ورود پیدا کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد که باید بانک مرکزی برای کاهش قیمت دلار عملا وارد شده تا شاهد ایجاد ثبات در قیمت ارز باشیم البته که بعید است این نرخ تا آخر اسفند پایین آید.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

اختصاص ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به ورزش/ کسب مدال‌های رنگارنگ در ورزش نیازمند حمایت مادی و معنوی است

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اختصاص 27 صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به ورزش را موجب توسعه آن دانست و گفت: کسب مدال‌های رنگارنگ در ورزش نیازمند حمایت مادی و معنوی است.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

۱۷ساله راه آهن گیلان راه نیفتاده تا دو سال دیگر هم راه نمی افتد/ نوبخت گیلان بیشتر آورده یا بقیه استان ها؟! 

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، گفت: در حالی برخی از آقایان اظهارات غیر منصفانه ای را در خصوص اعتبارات گیلان مطرح می کنند که یکی از ضعف های اقای نوبخت این است که فکر می کند اگر سر سوزنی به گیلان اضافه کند حق بقیه کشور کم می شود.

۲۶ بهمن ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

سهم ۳۰ درصدی شهرداری‌ها و‌ دهیاری‌ها از محل مالیات بر ارزش‌افزوده

دل‌خوش بابیان اینکه سهم شهرداری‌ها و‌ دهیاری‌ها از محل مالیات بر ارزش‌افزوده 30 درصد است گفت: به دلیل ضعف تبصره 18 در بحث اشتغال مشکل وجود دارد و منابعی را که دولت برای ایجاد یک‌میلیون و 33 هزار شغل تعیین کرده قابل تأمین نیست.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

علی کریمی مستندات خود را به مجلس ارائه دهد|باید به‌صورت قانونی ریشه فساد را خشک کنیم

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: آقای علی کریمی اگر اسناد و مدارک خود درباره تخلفات فدراسیون فوتبال را به ما ارائه کند، ما این اسناد را در قالب شکایت به کمیسیون اصل نود مجلس ارجاع می‌دهیم و همچنین این موضوع را در مجلس مطرح می‌کنیم.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

حرکت روبه‌جلوی تعاونی‌ها به سمت تولید/ نظارت بر عملکرد تعاونی‌ها ضرورت دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به حرکت روبه‌جلوی تعاونی‌ها به سمت تولید اشاره کرد و گفت: لازم است دولت بر عملکرد تعاونی‌های نظارت بیشتری داشته باشد.

۲۲ بهمن ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

انقلاب اسلامی ایران ثمره خون شهدا و پشتکار ملت ایران بود/ مردم انقلابی ایران نیازمند دریافت خدمات بیشتری از مسئولان هستند

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی انقلاب ایران را ثمره خون شهدا و پشتکار ملت ایران برشمرد و گفت: مردم انقلابی ایران نیازمند دریافت خدمات بیشتری از مسئولان هستند.

۲۵ دی ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

دولت با وصول مالیات از مؤدیان فراری درآمد خود را افزایش دهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید تلاش کند تا با وصول مالیات از مؤدیان فراری و کاهش ورود کالای قاچاق درآمد خود را افزایش دهد.

۲۳ دی ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

ضعف عملکردها صنعت گردشگری را دچار عقب ماندگی کرده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: صنعت گردشگری در کشور به دلایل زیادی مغفول مانده و همین عدم توجه کافی مسئولان و تدوین برنامه‌های موثر برای توسعه زیرساخت‌ها، صنعت گردشگری را به یکی از ضعیف‌ترین صنایع کشور در مقایسه با دنیا تبدیل کرده است.

۲۳ دی ۱۳۹۶

سیدکاظم دلخوش:

موانع غیرقابل‌حل بخش خصوصی گیلان در کمیسیون ماده۱۲ قابل‌حل است/ قانون گمرک کشور اصلاح می‌شود

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس برای اصلاح قوانین گمرکی خبر داد و گفت: موانع غیرقابل‌حل بخش خصوصی گیلان در کمیسیون ماده12 قابل‌حل است.

مطالب بیشتر
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!