مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

۰۳ دی ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

افزایش قیمت‌ بنزین در توان مردم نیست | حقوق مسئولان را کاهش دهید

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: صحبت هایی درخصوص افزایش قیمت ها به ویژه برای بنزین مطرح می شود که باید نسبت به این سیاست دولت واکنش نشان داد و از حق مردم دفاع کرد. مردم در حال حاضر به هیچ عنوان توان افزایش قیمت ندارند.

۲۶ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

با گزارش غلط یک کارشناس میزان تخریب درختان مسیر سد لاسک ۷۴ میلیارد تومان برآورد شد

نماینده فومن و شفت درمجلس شورای اسلامی به برآورد غلط یک کارشنان از تخریب ۷۴ میلیارد تومانی درخت در مسیر اجرای طرح سدلاسک اشاره کردو گفت:۷۰درصد اجرای این طرح تعارضی با منابع طبیعی ندارد.

۲۰ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند

افتخاری با اشاره به اینکه چگونه ۲۱ سال است که شهری فاضلاب ندارد گفت: باید مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند.

۱۶ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

سامانه جامع فاضلاب شهری شهرستان شفت پس از ۲۱ سال اجرایی می‌شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه شفت در بین ۱۶ شهرستان استان گیلان تنها شهرستان فاقد سامانه فاضلاب شهری بود گفت: پس از گذشت ۲۱ سال طرح و سامانه جامع فاضلاب شهری شهرستان شفت اجرایی می‌شود.

۱۶ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

معلمان نیروی آزاد آموزش‌وپرورش در سیستم رادار کشور دیده نمی‌شوند/پیگیر مطالبات معلمان نیروی آزاد خواهم بود

نماینده مردم شفت و فومن گفت: در گیلان بیش از شش هزار نفر نیروی آزاد در حال تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی می‌باشند لذا اگر اتفاقی برای این افراد رخ دهد، نه مدرسه متحمل خواهد شد و نه دولت آن‌ها را می‌شناسند زیرا این افراد در سیستم رادار کشور دیده نمی‌شوند

۱۱ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

غفلت از قانون‌مداری موجب قانون‌ستیزی و قانون‌گریزی می‌شود/باید با رانت‌خواری مبارزه کرد/از شعارهای مردمی و پوپولیستی پرهیز کنیم

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اگر از قانون مداری غفلت کنیم، قانون‌ستیزی و قانون‌گریزی سراغ ما خواهد آمد گفت: باید با رانت‌خواری مبارزه کرده و از شعارهای مردمی و پوپولیستی پرهیز کنیم.

۰۳ شهریور ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن با تلاش مسئولان برطرف شود

نماینده مردم فومن و شفت گفت: بهداشت و درمان شهرستان فومن نیازمند تقویت کادر اداری و نیروهای متخصص است و مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن نیز باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

۰۹ مرداد ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

آمارهای غیرواقعی مسئولان فومن را مدینه‌ فاضله ساخته است

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: آمارهای غیرواقعی ارائه شده از سوی دستگاه‌های اجرایی به مسئولان استانی از فومن مدینه‌ای فاضله ساخته است.

۰۷ مرداد ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید/پل ورودی فومن بزرگترین خیانت به این شهرستان بود

حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده فومن و شفت در جلسه شورای اداری شهرستان فومن گفت: به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

۰۷ مرداد ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

با احیای رسوم بومی محلی معرف استعدادهای شهرستان باشیم/ توانمندی‌های شهرستان شفت تقویت شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تقویت توانمندی‌های شفت، گفت: باید با احیاء رسوم بومی و محلی معرف استعدادهای خود و شهرستان باشیم.

مطالب بیشتر
محبوب ترین مطالب این نماینده در ماه گذشته
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی
محمدمهدی افتخاری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره دهم
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار