مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

۰۴ فروردین ۱۳۹۷

محمدمهدی افتخاری:

سازمان میراث فرهنگی از گردشگری دریایی حمایت کند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با فعالیت های صورت گرفته در بنادری که قابلیت جابجایی مسافران را دارند، پیش بینی می کنم تعداد گردشگران دریایی در نوروز ۹۷ افزایش قابل توجهی پیدا کند.

۲۶ اسفند ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

استیضاح وزرا نشانه انفعال وزارت خانه هاست

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: استیضاح در صورت کم‌کاری وزیر انجام می‌شود و حتماً نباید منجر به عزل وی شود.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

برخورد برخی از مدیران اجرایی استان گیلان با ارباب رجوع اصلاح شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی مدیران در حال فاصله گرفتن از مکارم اخلاقی هستند و این را در نحوه برخورد آنان با ارباب رجوع و در مکاتبات آن‌ها می‌توان دید.

۰۳ دی ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

افزایش قیمت‌ بنزین در توان مردم نیست | حقوق مسئولان را کاهش دهید

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: صحبت هایی درخصوص افزایش قیمت ها به ویژه برای بنزین مطرح می شود که باید نسبت به این سیاست دولت واکنش نشان داد و از حق مردم دفاع کرد. مردم در حال حاضر به هیچ عنوان توان افزایش قیمت ندارند.

۲۶ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

با گزارش غلط یک کارشناس میزان تخریب درختان مسیر سد لاسک ۷۴ میلیارد تومان برآورد شد

نماینده فومن و شفت درمجلس شورای اسلامی به برآورد غلط یک کارشنان از تخریب ۷۴ میلیارد تومانی درخت در مسیر اجرای طرح سدلاسک اشاره کردو گفت:۷۰درصد اجرای این طرح تعارضی با منابع طبیعی ندارد.

۲۰ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند

افتخاری با اشاره به اینکه چگونه ۲۱ سال است که شهری فاضلاب ندارد گفت: باید مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند.

۱۶ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

سامانه جامع فاضلاب شهری شهرستان شفت پس از ۲۱ سال اجرایی می‌شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه شفت در بین ۱۶ شهرستان استان گیلان تنها شهرستان فاقد سامانه فاضلاب شهری بود گفت: پس از گذشت ۲۱ سال طرح و سامانه جامع فاضلاب شهری شهرستان شفت اجرایی می‌شود.

۱۶ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

معلمان نیروی آزاد آموزش‌وپرورش در سیستم رادار کشور دیده نمی‌شوند/پیگیر مطالبات معلمان نیروی آزاد خواهم بود

نماینده مردم شفت و فومن گفت: در گیلان بیش از شش هزار نفر نیروی آزاد در حال تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی می‌باشند لذا اگر اتفاقی برای این افراد رخ دهد، نه مدرسه متحمل خواهد شد و نه دولت آن‌ها را می‌شناسند زیرا این افراد در سیستم رادار کشور دیده نمی‌شوند

۱۱ آبان ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

غفلت از قانون‌مداری موجب قانون‌ستیزی و قانون‌گریزی می‌شود/باید با رانت‌خواری مبارزه کرد/از شعارهای مردمی و پوپولیستی پرهیز کنیم

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اگر از قانون مداری غفلت کنیم، قانون‌ستیزی و قانون‌گریزی سراغ ما خواهد آمد گفت: باید با رانت‌خواری مبارزه کرده و از شعارهای مردمی و پوپولیستی پرهیز کنیم.

۰۳ شهریور ۱۳۹۶

محمدمهدی افتخاری:

مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن با تلاش مسئولان برطرف شود

نماینده مردم فومن و شفت گفت: بهداشت و درمان شهرستان فومن نیازمند تقویت کادر اداری و نیروهای متخصص است و مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن نیز باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

مطالب بیشتر
محبوب ترین مطالب این نماینده در ماه گذشته
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی
محمدمهدی افتخاری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره دهم

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی