مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

۳۰ دی ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

مشکلات مالی موجود در سطح دانشگاه علوم پزشکی استان منحصر به گیلان نیست/ وزارت بهداشت ضعف‌های موجود در مسیر سلامت را مرتفع کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رفع ضعف‌های موجود در مسیر سلامت تاکید کرد و گفت: مشکلات مالی موجود در سطح دانشگاه علوم پزشکی استان منحصر به گیلان نیست و همه دانشگاه‌های کشور کم‌وبیش با مشکل مالی روبرو هستند.

۲۵ دی ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

۳ عضو کمیسیون بهداشت سوالات نماینده رشت از قاضی‌زاده را بررسی می‌کنند

عضو کمیسیون بهداشت از تشکیل نشستی طی هفته آینده با حضور سه عضو کمیسیون و مسئولان وزارت بهداشت جهت رسیدگی به سوالات نماینده رشت از وزیر بهداشت خبر داد.

۲۳ دی ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

دولت بودجه بهداشت و درمان را ساماندهی و هدفمند هزینه کند/ الکترونیکی شدن پرونده‌های پزشکی ضرورت دارد

درجایی که پرت و هدر رفت منابع داریم جلوی آن گرفته و درجایی که هزینه اضافی برای اقدامات تشخیصی، درمانی و پاراکلینیکی است، را ساماندهی کند.

۲۱ دی ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

حل مشکلات بخش سلامت کشور نیاز به حضور خیران دارد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بسیاری از نیازهایی که در حال حاضر در بخش سلامت در کشور وجود دارد توسط خیرانی که علاقه‌مند به مشارکت در ساخت و یا امر تجهیز مراکز درمانی و بیمارستانی هستند قابل حل است.

۱۷ دی ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

صفوف مردم معترض از اغتشاش‌گران جداست/ باید مطالبات به‌حق مردم شنیده و اقدام عملی برای آن‌ها انجام شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید مطالبات به‌حق مردم شنیده شود، گفت: صفوف مردم معترض از اغتشاش‌گران جدا است.

۳۰ آذر ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

بی‌رمقی بیمارستان‌ها از بدهکاری بیمه‌ها/ طرح تحول سلامت برای کشور یک ضرورت است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: و اگر توان بیمه نیز در درمان کاهش پیدا کند، یقیناً پاسخ صحیحی در رابطه با درمان ندارد و مطالبه برای بیمارستان‌ها ایجاد می‌کند.

۲۷ آذر ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

وضعیت اعتبارات بهداشت و درمان در لایحه بودجه سال ۹۷ مطلوب نیست

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال ۹۷ وضعیت حوزه بهداشت و درمان به‌هیچ عنوان مطلوب نیست و اعتبارات کمی به این بخش تخصیص داده شده است.

۲۲ آذر ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور/ نیازمندی‌های روزانه مردم در تصویب برنامه‌وبودجه توجه شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور تاکید کرد و گفت: باید به نیازمندی‌های روزانه مردم در تصویب برنامه‌وبودجه کشور توجه شود.

۱۴ آذر ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

کثرت مراجعات مردم به دفاتر نمایندگان بیانگر وجود مشکلات اقتصادی است

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی کثرت مراجعات مردم به نمایندگان را بیانگر وجود مشکلات اقتصادی توصیف کرد و گفت: باید ماحصل گزارش صدروزه و یا یک‌ساله دولت باید حل مشکلات و معضلات مردم باشد.

۲۷ آبان ۱۳۹۶

منوچهر جمالی:

آمار اعلام شده ضریب برخورداری روستاهای رودبار از آب بهداشتی نادرست است

نماینده رودبار در مجلس با بیان اینکه در سال‌های گذشته ضریب برخورداری از آب شرب روستایی در رودبار ۷۶ درصد اعلام شده بود گفت: این آمار نادرست است و ضریب برخورداری حقیقی روستاهای ما از آب شرب بهداشتی بین ۵۰ تا ۵۵ درصد است.

مطالب بیشتر
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار