مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

محمود شکری:

رنج عشایر و دامداران گیلان به دلیل نداشتن متولی دقیق و واحد / جامعه عشایری قشری کم‌ادعا، کم‌هزینه و بهینه برای دولت هستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به رنج جامعه عشایری گیلان به دلیل نداشتن متولی دقیق صحیح اشاره کرد و گفت: جامعه عشایری قشری کم‌ادعا، کم‌هزینه و بهینه برای دولت هستند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

محمود شکری:

وضعیت گزارشگری مالی موسسات و بانک های کشور مطلوب نیست/تاکید بر بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS)

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید به بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS)گفت:در حال حاضر وضعیت گزارشگری مالی موسسات و بانک های کشور مطلوب نیست.

۱۱ شهریور ۱۳۹۶

محمود شکری:

نوسانات اقتصادی در افزایش فقر جامعه تأثیر مستقیم دارد/ باید با رشد اقتصادی و درآمد مردم فقر را از بین برد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نوسانات اقتصادی را در افزایش زمینه فقر در کشور مؤثر دانست و گفت: باید با افزایش رشد اقتصادی درآمد مردم را افزایش و فقر را ریشه‌ای از بین ببریم.

۰۴ شهریور ۱۳۹۶

محمود شکری:

مردم و مجلس با رای خود حجت را بر دولت تمام کرده اند/ دولت به قول‌های قبل انتخابات و ایام رای اعتماد به وزرا جامه عمل بپوشاند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و مجلس با رای خود حجت را بر دولت تمام کرده اند، گفت: دولت به قول های قبل انتخابات و ایام رای اعتماد به وزرا جامه عمل بپوشاند.

۰۴ شهریور ۱۳۹۶

محمود شکری:

رکود و دست خالی مردم توان خرید مسکن را غیرممکن کرده است/ دولت تسهیلات ارزان‌قیمت با بازپرداخت طولانی به متقاضیان مسکن پرداخت کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه رکود و دست خلی مردم توان خرید مسکن را غیرممکن کرده گفت: دولت باید تسهیلات ارزان‌قیمت با بازپرداخت طولانی به متقاضیان مسکن پرداخت کند.

۳۱ مرداد ۱۳۹۶

محمود شکری:

شتاب در حل مشکلات اقتصادی و فقر زدایی با محوریت برنامه ششم ملاک رای مجلس به وزرا

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رای مناسب برای این بود که دولت هرچه سریعتر تشکیل شده و در راستای برنامه ها و وعده های داده شده برای حل مشکلات مردم حرکت کند، اظهار داشت: رای مجلس به وزرای دولت برای کمک به شتاب در تحقق وعده های انتخاباتی دولت و حل مسائل و مشکلات اصلی مردم بود.

۲۱ مرداد ۱۳۹۶

محمود شکری:

برنامه ششم نگاه ویژه‌ای به صنایع دستی دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی برای تدوین بخش هایی از برنامه ششم نگاه ویژه ای به توسعه صنایع دستی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی داشته است.

۱۵ مرداد ۱۳۹۶

محمود شکری:

نان مسئولین از جیب محرومین است/ زمانی‌که از محرومیت منطقه صحبت کردم مرا مسخره کردند

نماینده تالش گفت: ۳۳ سال از این انقلاب گذشته بود که من آمدم، در حویق بخشدار، در شهرستان فرماندار و نمایندگانی داشتیم که از فقر کوهستان خبر داشتند.

۱۳ مرداد ۱۳۹۶

محمود شکری:

غفلت از صنعت گردشگری در استان گیلان

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: گردشگری در استان گیلان مورد بی‌توجهی قرار گرفته است و به‌عنوان یک فضای کسب و کار خوب و بکر بلا استفاده مانده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۶

محمود شکری:

دولت دوازدهم دولتی “بی‌حاشیه و کارآمد” باشد/ مدیران و مسئولان جهادی انتخاب شوند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت دوازدهم باید با توجه به شعارهای خود در دوران انتخابات، یک دولت بی‌حاشیه و کارآمد باشد، گفت: باید مدیران و مسئولان جهادی در دولت دوازدهم انتخاب شوند.

مطالب بیشتر
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی
محمود شکری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
محمدرضا یزدان‌پرست
امروز، زادروز شاعری است که حتی اگر با کج‌سلیقگیِ مٶلّفان، هیچ ردّپایی در کتاب‌های درسی از او نباشد، نقشِ ماندگارش تا همیشۀ تاریخ، بر تارُک فرهنگ این سرزمین، حک شده است. برای چه با این مقدمه آغاز کردم؟ به دلیل این بیتِ حسین منزوی: "من عاشقِ خودِ تو اَم ای عشق و هر زمان/نامی زنانه بر تو نهادم، بهانه را". آنچنان، تغزّل در وجود او نهادینه بود که می‌شود آموخت باید "عاشق زیست" و "عاشقانه نگریست"؛ بی بهانۀ بود یا نبودِ معشوق.
نصرت الله تاجیک

نصرت الله تاجیک

حاج زلفعلی خان ترامپ و مرگ چندجانبه‌گرایی!

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت