مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

۱۱ فروردین ۱۳۹۷

حسن خسته بند:

 ‌حمایت از کالای ایرانی با ارتقای کیفیت محصولات داخلی محقق می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نامگذاری امسال به نام "سال حمایت از کالای ایرانی"‌ توسط مقام معظم رهبری گفت: حمایت از کالای ایرانی با برند‌سازی و ارتقای کیفیت محصولات داخلی محقق می‌شود.

۱۰ فروردین ۱۳۹۷

حسن خسته بند:

سوزاندن سه هکتار از نیزارهای تالاب باهدف بهره‌برداری کشاورزی

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آتش کشیدن سه هکتار از نیزارهای تالاب باهدف بهره‌برداری کشاورزی صورت گرفته گفت: تجاوز به منابع طبیعی و تخریب محیط‌ زیست هم از سوی دستگاه‌های نظارتی و هم مردم محکوم است.

۰۸ اسفند ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

رونق گردشگری موجب رونق اقتصاد انزلی است/ شهرستان توریستی بندرانزلی نیازمند نگاه ویژه مسئولان

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به‌ضرورت افزایش خدمات شهری در آستانه نوروز گفت: شهرستان توریستی بندرانزلی نیازمند نگاه ویژه مسئولان شهرستان و استانی است.

۰۲ اسفند ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

اظهارنظرها درباره تهران –یاسوج به پس از پیدا شدن جعبه سیاه موکول شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت نوسازی ناوگان هوایی کشور، گفت: نمی توان تا پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای تهران –یاسوج در خصوص علل منتج به سقوط اظهارنظر کرد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

جای خالی سهم ۲۵ تا ۵۰ درصدی تعاونی‌ها در تولید کشور/ احیا و حمایت از تعاونی‌ها ضرورت دارد

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به سهم ۲۵ تا ۵۰ درصدی تعاونی‌ها در تولید کشور اشاره کرد و گفت: لازم است ظرفیت تعاونی‌ها جدی گرفته‌شده و از تعاونی‌ها حمایت شود.

۲۲ بهمن ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

ارتقای امنیت ملی با مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن/ دنیا انقلاب اسلامی را باروح آزادی، آزادگی و استقلال‌طلبی می‌شناسد

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی 22بهمن را موجب ارتقای امینت ملی برشمرد و گفت: دنیا انقلاب اسلامی را باروح آزادی، آزادگی و استقلال‌طلبی می‌شناسد.

۰۸ بهمن ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

دانشگاه پیام نور بندرانزلی تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور بندرانزلی تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

۰۸ بهمن ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

آقای ربیعی خودمان را با آمارهای ناصحیح گول نزنیم/ بیمه صیادان از محل ۱۰ درصدی یارانه‌ها پرداخت شود

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پرداخت بیمه صیادان از محل 10 درصدی هدفمندی یارانه‌ها گفت: نباید با آمارهای ناصحیح در حوزه ایجاد اشتغال خودمان را گول بزنیم.

۰۸ بهمن ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

آمار ایجاد ۲۸ هزار فرصت شغلی در استان گیلان باورکردنی نیست

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارائه آمار شفاف در حوزه اشتغال استان گیلان گفت: به هیچ وجه قابل باور نیست که ۲۸ هزار فرصت شغلی در گیلان ایجاد شده است.

۰۴ بهمن ۱۳۹۶

حسن خسته بند:

دولت به توسعه حمل و نقل ریلی کشور سرعت دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه هنوز زیرساخت‌های حمل و نقل ریلی کشور مطلوب نیستند گفت: دولت باید با سرعت بیشتری نسبت به توسعه حمل و نقل ریلی اقدام کند.

مطالب بیشتر
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟