مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

۲۷ آبان ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

پیشرفت ۵۷ درصدی سد پل رود/برداشت پرتغال نارس توسط دلالان مرکبات

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بعضی از دلالان پرتغال را نارس برداشت می‌کنند گفت: آن‌ها رنگ پرتغال را تغییر داده که این کار شیوه‌های ناپسندی است که دلالان انجام می‌دهند اما خوشبختانه در شمال وجود ندارد ولی در بازارهای دیگر استان‌ها است و به کیفیت مرکبت آسیب می‌زند و سازمان کشاورزی و بازرسی باید مانع از این کار شوند.

۲۷ آبان ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

نیروهای قراردادی دستگاه‌ها باید تعیین تکلیف شوند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بابیان وضعیت نیروهای قراردادی دستگاه‌ها گفت: با دادن لایحه به مجلس ضعف‌هایی که وجود دارد برطرف می‌شود و باید نیروهای قراردادی که در دستگاه‌ها به هر نحوی وارد شدند و الآن هستند تعیین تکلیف شوند.

۲۱ آبان ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

دستگاه‌های نظارتی در حال پیگیری موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان هستند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه در حال پیگیری موضوع هستند اظهار کرد: این‌طور نبوده که مسئولان مربوطه بی‌تفاوت باشند اما اینکه متهمان ممنوع‌الخروج شوند یا اینکه تحت پیگرد باشند این چیزی بوده که ما گزارش دادیم و این‌طور نیست که بی‌حساب‌وکتاب باشد و کسی هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

۰۸ آبان ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

فقر و تنگ‌دستی عامل هجوم مستضعفان به کمیته امداد و بهزیستی

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از روند مدیریت سهام عدالت و نظام پرداخت یارانه به مردم انتقاد کرد و گفت: فقر و تنگ‌دستی عامل هجوم مستضعفان به کمیته امداد و بهزیستی شده است.

۰۳ آبان ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

آینده مبهم معلمان نیروی آزاد آموزش‌وپرورش /باید برای معلمان نیروی آزاد قدم‌هایی برداشته شود

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه معلمین شاغل در مدارس غیردولتی آینده مبهمی دارند، گفت: بیمه و میزان حقوق پرداختی به نیروی آزاد آموزش‌وپرورش خیلی شفاف و روشن نیست.

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

ضربه به بازار داخل با عدم‌حمایت دولت از نوشت‌افزار ایرانی/ واردات نوشت‌افزار خارجی پارادوکس فرهنگی ایجاد کرده است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایجاد پارادوکس فرهنگی ایجادشده در کشور با واردات نوشت‌افزار خارجی گفت: دولت با عدم‌حمایت از نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر داخل به بازار ایرانی ضربه و جیب سودجویان را در این رابطه پرکرده است.

۲۳ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

بیشتر سفارت‌خانه‌ها برای مسئولان سفارتی اقتصادمحور شده است/ عملکرد اقتصادی سفارت‌خانه‌ها به ملت و مجلس گزارش شود

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقتصادمحور شدن فعالیت‌های سفارت‌خانه‌ها برای مسئولان سفارتی گفت: باید عملکرد اقتصادی سفارت‌خانه‌ها به ملت و مجلس گزارش شود تا میزان ناکارآمدی و موفقیت آن‌ها مشخص شود.

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

جامعه جهانی به آمریکا برای عمل به تعهداتش در برجام فشار بیاورد

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ژاپن گفت: ایران با توجه به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اجرای کامل برجام، حُسن نیت و حرکت در مسیر تأمین صلح و ثبات در منطقه و جهان را نشان داد.

۰۴ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

بازنشستگی ۶۰۰ هزار نفر از فرهنگیان تا ۸ سال آینده/ رد طرح دولت درباره تعیین تکلیف حق تدریسی‌ها از سوی مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در بحث تعیین تکلیف حق تدریسی‌ها آمار و تعداد دقیق نبود، اگر تعداد دقیق را اعلام بکنند وعدم مغایرت با قانون اصل 75 را نداشته باشد مشکلی ازاین‌جهت نیست و طرح تصویب می‌شود و باید برای حل این مسئله برنامه‌ریزی صورت بگیرد.

۲۷ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

ترکیب کابینه دوازدهم بر اساس برنامه رییس جمهور برای ۴سال آتی تغییر کرده است/ حضور وزرای عملیاتی در کابینه پیشنهادی

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است رئیس‌جمهور کابینه پیشنهادی را بر اساس متن برنامه‌های خود برای ۴ سال آینده کشور تنظیم کرده است.

مطالب بیشتر
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون
فریبرز ناطقی الهی

بازسازی مناطق زلزله زده شروع شده است؟! شمارا به خدای احد نکنید اینکار را!

زلزله کرمانشاه علی نصری

علی نصری

پس‌لرزه‌های درونی