مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

ضربه به بازار داخل با عدم‌حمایت دولت از نوشت‌افزار ایرانی/ واردات نوشت‌افزار خارجی پارادوکس فرهنگی ایجاد کرده است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایجاد پارادوکس فرهنگی ایجادشده در کشور با واردات نوشت‌افزار خارجی گفت: دولت با عدم‌حمایت از نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر داخل به بازار ایرانی ضربه و جیب سودجویان را در این رابطه پرکرده است.

۲۳ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

بیشتر سفارت‌خانه‌ها برای مسئولان سفارتی اقتصادمحور شده است/ عملکرد اقتصادی سفارت‌خانه‌ها به ملت و مجلس گزارش شود

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقتصادمحور شدن فعالیت‌های سفارت‌خانه‌ها برای مسئولان سفارتی گفت: باید عملکرد اقتصادی سفارت‌خانه‌ها به ملت و مجلس گزارش شود تا میزان ناکارآمدی و موفقیت آن‌ها مشخص شود.

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

جامعه جهانی به آمریکا برای عمل به تعهداتش در برجام فشار بیاورد

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ژاپن گفت: ایران با توجه به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اجرای کامل برجام، حُسن نیت و حرکت در مسیر تأمین صلح و ثبات در منطقه و جهان را نشان داد.

۰۴ شهریور ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

بازنشستگی ۶۰۰ هزار نفر از فرهنگیان تا ۸ سال آینده/ رد طرح دولت درباره تعیین تکلیف حق تدریسی‌ها از سوی مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در بحث تعیین تکلیف حق تدریسی‌ها آمار و تعداد دقیق نبود، اگر تعداد دقیق را اعلام بکنند وعدم مغایرت با قانون اصل 75 را نداشته باشد مشکلی ازاین‌جهت نیست و طرح تصویب می‌شود و باید برای حل این مسئله برنامه‌ریزی صورت بگیرد.

۲۷ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

ترکیب کابینه دوازدهم بر اساس برنامه رییس جمهور برای ۴سال آتی تغییر کرده است/ حضور وزرای عملیاتی در کابینه پیشنهادی

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است رئیس‌جمهور کابینه پیشنهادی را بر اساس متن برنامه‌های خود برای ۴ سال آینده کشور تنظیم کرده است.

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

برخی در تلاش هستند سپاه را تضعیف کنند/ افرادی که آب در آسیاب دشمن می کوبند را محاکمه کنید

عباسی گفت: مردم باید آگاهانه این افراد را بشناسند و مسئولان تلاش کنند افرادی که آب در آسیب دشمن می کوبند را محاکمه کنند.

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

وزرای پیشنهادی پس از رأی ‌اعتماد پاسخگو باشند/ باید تیم اقتصادی دولت منابع بانک‌ها را به اشتغال و تولید هدایت کند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پاسخگوی بودن وزرای پیشنهادی پس از رأی اعتماد، گفت: باید تیم اقتصادی دولت منابع بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری را به سمت اشتغال و تولید هدایت کند.

۲۱ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

بزرگ جلوه دادن سلفی چند نماینده طراحی دشمنان خارج‌نشین ضدانقلاب بود

کوچک نشان دادن مراسم تحلیف طراحی دشمنان خارج‌نشین ضدانقلاب و استکباری بود و تمام تلاش آن‌ها این بود که ایران را در انزوا قرار بدهند!

۱۸ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

جزئیات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس/ بررسی صلاحیت‌ها در فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های مجلس آغازشده است

 عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم را تشریح کرد و گفت: بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های مجلس آغازشده و نهایتاً تا پنجشنبه هفته بعد خاتمه پیدا می‌کند.

۱۵ مرداد ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

با دیپلماسی می‌توانیم آمریکا را در جهان رسوا کنیم/ آمریکا در برجام داشته‌هایمان را گرفت و ما را خلع سلاح کرد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آمریکا در برجام داشته‌هایمان را گرفت و ما را خلع سلاح کرده، گفت: با دیپلماسی هوشمندانه می‌توانیم آمریکا را در جهان رسوا کنیم.

مطالب بیشتر
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون
محمدرضا یزدان‌پرست
امروز، زادروز شاعری است که حتی اگر با کج‌سلیقگیِ مٶلّفان، هیچ ردّپایی در کتاب‌های درسی از او نباشد، نقشِ ماندگارش تا همیشۀ تاریخ، بر تارُک فرهنگ این سرزمین، حک شده است. برای چه با این مقدمه آغاز کردم؟ به دلیل این بیتِ حسین منزوی: "من عاشقِ خودِ تو اَم ای عشق و هر زمان/نامی زنانه بر تو نهادم، بهانه را". آنچنان، تغزّل در وجود او نهادینه بود که می‌شود آموخت باید "عاشق زیست" و "عاشقانه نگریست"؛ بی بهانۀ بود یا نبودِ معشوق.
نصرت الله تاجیک

نصرت الله تاجیک

حاج زلفعلی خان ترامپ و مرگ چندجانبه‌گرایی!

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت