مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

اسدالله عباسی:

آل سعود خوی وهابی گری و تروریسم دارد/ سعودی‌ها هیچ‌گاه حامی فلسطین نبوده‌اند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خوی وهابی گری و تروریسم آل سعود گفت: سعودی‌ها هیچ‌گاه حامی مسلمانان به‌ویژه فلسطین نبوده‌اند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

اسدالله عباسی:

اصالت و رسالت فرهنگی حجت‌الاسلام فلاحتی بیانگر جهشی ارزشمند در عرصه مسئولیت نمایندگی ولی‌فقیه در گیلان است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اصالت و رسالت فرهنگی حجت‌الاسلام فلاحتی بیانگر جهشی ارزشمند در عرصه مسئولیت نمایندگی ولی‌فقیه در گیلان است.

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

اسدالله عباسی:

گران بودن هزینه‌ها و عدم تخصیص یارانه دلیل کاهش سفر در کشور/ میزان ورود گردشگر به گیلان متناسب با ظرفیت گردشگری نبود

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی میزان ورود گردشگر به گیلان را متناسب با ظرفیت گردشگری استان نداست و گفت: گران بودن هزینه‌ها و عدم تخصیص یارانه دلیل کاهش سفر در کشور در نوروز امسال بود.

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

اسدالله عباسی:

کمیسیون ویژه حمایت از تولیدات داخلی در مجلس تشکیل شد

عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر لزوم نظارت بر نحوه عملکرد دستگاه‌ها جهت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی گفت:‌ برای رسیدن به این هدف مهم کمیسیون ویژه حمایت از تولیدات داخلی در مجلس تشکیل شده است.

۲۶ اسفند ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

حل مشکل چای نیازمند نگاه ملی است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل چای باید ریشه‌ای و ‌اساسی حل شود گفت: نگاه به سازمان چای یک نگاه استانی بوده درحالی‌که باید به سازمان به‌عنوان یک پروژه و سازمان ملی نگاه کرد و راه‌ برون‌رفت از این مشکل و معضل نگاه ملی به چای است.

۲۰ اسفند ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

آمار ایجاد اشتغال همه دروغ هستند/ استان حداقل ۲۰درصد بیکاری دارد

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پایین بودن سطح اشتغال واقعی در گیلان گفت: آمارهای ارائه‌شده در رابطه با اشتغال دروغ‌اند چون در گیلان حداقل 20 درصد بیکاری وجود دارد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

مطالبات پیمانکاران مشکل اصلی راه املش به شلمان است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل راه املش به شلمان مطالبات پیمانکار است گفت: اخیراً شش میلیارد تومان اعتبار به این پروژه تخصیص پیداکرده است.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد/ بین مدیران غیربومی و مردم گیلان حس مشترکی وجود ندارد

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد گفت: بین مدیران غیربومی و مردم استان در برخی از امور حس مشترکی وجود ندارد.

۰۷ اسفند ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

فاز نخست پروژه سد پلرود سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت ۶۰درصدی پروژه سد پلرود گفت: فاز نخست این پروژه ملی در پایان سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

اسدالله عباسی:

توقف روند توسعه استان‌های کشور با انتصاب استانداران غیربومی/ کشاورزی گیلان زمین‌گیر شده است

نماینده مردم رودسر در مجلس با بیان اینکه انتصاب استانداران غیربومی توقف توسعه استان‌های کشور از جمله گیلان را رقم زده است،گفت: در سال‌های اخیر هیچ گونه پروژه ملی در استان گیلان نداشته‌ایم.

مطالب بیشتر
محبوب ترین مطالب این نماینده در ماه گذشته
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی