مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۹۶۲
زمان انتشار : ۰۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

در جریان بازداشت‌های اخیر ترکیه بوقوع پیوست؛

دستگیر ۳۴ تن از پرسنل‌ سابق تلویزیونی

ترکیه امروز (چهارشنبه) حکم بازداشت 34 تن از پرسنل سابق تلویزیون دولتی این کشور را به اتهام ارتباط با فتح‌الله گولن، روحانی در تبعید و مخالف دولت آنکارا صادر کرده است.

به گزارش  تمامی این ۳۴ نفر به استفاده از “ByLock” که یک برنامه تبادل پیام رمزگذاری شده مورد استفاده توسط حامیان فتح الله گولن است، متهم شده‌اند.

پلیس ترکیه همچنین در عملیات جداگانه‌ای، ۱۴ کارمند غیرنظامی را اوایل امروز در شش استان و در ارتباط با بازرسی‌های مرتبط با کودتای نافرجام علیه دولت آنکارا بازداشت کرد.

در جریان عملیات پلیس و نیروهای امنیتی در ارتباط با کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۶، حدود ۵۰ هزار تن زندانی شده‌اند و ۱۵۰ هزار تن از کارمندان دولتی نیز از کار معلق شده‌اند.

برنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی