مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۴۹۵
زمان انتشار : ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

عزل‌بدون‌استعفای‌اسدی‌ودبیرکلی‌غیرقانونی‌ساکت

طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، در صورتی که دبیرکل استعفا نکند، باید جلسه هیات رئیسه فدراسیون تشکیل و در صورت تصویب این موضوع در هیات رئیسه، دبیرکل جای خود را به فرد دیگری دهد.هیچ استعفای کتبی چه از طریق فکس، ایمیل، نامه و سایر وسایل ارتباطات جمعی از اسدی موجود نیست

به گزارش  صبح اولین روز هفته اعلام شد که محمدرضا ساکت جانشین علیرضا اسدی شده و از سوی رئیس فدراسیون فوتبال به‌عنوان سرپرست دبیرکلی انتخاب شده است اما این موضوع که آیا اسدی استعفا کرده یا برکنار شده، اعلام نشد.

حتی در خبر سایت رسمی فدراسیون نیز اشاره‌ای به استعفای اسدی نشده است. ناصر فریادشیران از نزدیکان علیرضا اسدی که به‌عنوان بازرس کانون مربیان نیز فعالیت می‌کند، در این باره گفت: من عصر امروز (شنبه) با اسدی صحبت کردم و وی تأکید کرد که به‌هیچ عنوان از سمت خود استعفا نکرده است. هیچ استعفای کتبی چه از طریق فکس، ایمیل، نامه و سایر وسایل ارتباطات جمعی از اسدی موجود نیست و من به کسی که برگه استعفای اسدی را بیاورد، ۱۰۰ میلیون تومان می‌دهم!

طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، در صورتی که دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا نکند، باید جلسه هیات رئیسه فدراسیون تشکیل و بحث برکناری دبیرکل در آن مطرح شود. در صورت تصویب این موضوع در هیات رئیسه، دبیرکل جای خود را به فرد دیگری می‌دهد.

با توجه به اظهارات یکی از دوستان نزدیک به دبیرکل پیشین، اسدی از سمت خود استعفا نکرده و جلسه هیئت رئیسه هم برای بررسی این موضوع تشکیل نشده است. این بدان معناست که حضور ساکت به‌عنوان سرپرست دبیرکلی، خلاف قانون است.

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمود خاقانی

درواقع باید گفت که دولت تدبیر وامید با افزایش عوارض خروج به جای اینکه آن را به استناد اصل بیستم قانون اساسی ملغی کند درذهن رای دهنده ای که با امید به این دولت رای داد اینگونه تداعی می کند که دولت از خط تدبیر خارج شده است.

متین مسلم

متین مسلم

مثل همیشه؛ نه جنگ نه صلح!