مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۲۱۸
زمان انتشار : ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

امام جمعه اصفهان: ۷۵ درصد مردم اصفهان نیاز به کنسرت ندارند

نماینده ولی فقیه در اصفهان از برگزاری نامناسب جشنواره کودک ونوجوان همچنین برپایی برخی کنسرت های موسیقی در اصفهان انتقاد کرد و گفت: بیش از 75 درصد از مردم اصفهان دغدغه دین دارند و نیازی به کنسرت ندارند ما نباید همه را فدای چند درصد باقیمانده کنیم.

به گزارش نماینده ولی فقیه در جمع نمازگزاران اصفهانی، ایجاد کار و آبادانی را مهمترین راهکار افزایش در آمد مالیات برای دولت دانست و با انتقاد از بهره های بالای بانکی ، خواستار پرداخت یارانه به تولید کنندگان برای ایجاد اشتغال پایدار و آبادانی کشور شد.

آیت الله سید یوسف طباطبایی از برگزاری نامناسب جشنواره کودک ونوجوان همچنین برپایی برخی کنسرت های موسیقی در اصفهان انتقاد کرد و گفت: خواسته عموم مردم نباید فدای یک جمع شود بطوریکه بیش از ۷۵ درصد از مردم اصفهان دغدغه دینی دارند و ایجاد اشتغال ، ادای قرض و ارائه تسهیلات رفاهی به مردم موجب نشاط عموم می شود.

امام جمعه اصفهان با اشاره به نشست اخیر منافقان در کشور فرانسه بر واکنش دیپلماسی ایران تاکید کرد و افزود: سرمایه گذاری فرانسه در ایران با دست دوستی آنان با دشمن همخوانی ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان همچنین با گرامیداشت سالگرد پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳ روزه گفت: ایستادگی ومقاومت مقابل استکبار جهانی سرمشقی برای همه مسلمان جهان است.

خبرآنلاین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟