مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۱۵
زمان انتشار : ۲۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱

دست ونگر از سهمیه لیگ قهرمانان کوتاه ماند/پایان لیگ برتر انگلیس

هفته پایانی لیگ برتر انگلیس با برگزاری چند دیدار به پایان رسید که در یکی از دیدارها لیورپول در زمین خود با 3 گل میدلزبورو را شکست داد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد.

به گزارش آرسنال با وجود برتری ۳ بر یک برابر اورتون به سهمیه لیگ قهرمانان نرسید و به لیگ اروپا خواهد رفت.لیورپول در زمین خود با ۳ گل میدلزبورو را شکست داد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد.هکتور بیرین، آلکسیس سانچس و آرون رمزی برای آرسنال گلزنی کردند و لوکاکو زننده گل تیمش بود.
منچستریونایتد با تیمی که اغلب بازیکن ذخیره همراه خود داشت ۲ بر صفر برابر کریستال پالاس به برتری رسید. یاش هاروپ و پل پوگبا برای یونایتد گلزنی کردند.
چلسی با نتیجه ۵ بر یک برابر ساندرلند پیروز شد. ویلیان، هازارد، پدرو و میچی باتشوایی ۲ بار برای تیم قهرمان این فصل گلزنی کردند.همچنین منچسترسیتی با ۵ گل برابر واتفورد صاحب برتری شد . سرخیو آگوئرو ۲ بار، گابریل ژسوس، فرناندینیو و ونسان کمپانی گلزنان سیتی بودند.تاتنهام نیز با هت تریک هری کین توانست ۶ بر یک هال سیتی را شکست دهد. دلی الی، وانیاما، توبی آلدرویلد و بن دیویس دیگر گلهای بازی را ثبت کردند.به این ترتیب چلسی، تاتنهام، منچسترسیتی و لیورپول سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردند و منچستریونایتد در صورتی که چهارشنبه شب آژاکس را شکست دهد به این مهم دست خواهد یافت.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فریبرز ناطقی الهی

بازسازی مناطق زلزله زده شروع شده است؟! شمارا به خدای احد نکنید اینکار را!

زلزله کرمانشاه علی نصری

علی نصری

پس‌لرزه‌های درونی