مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۸۰۸۴
زمان انتشار : ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۱

امیدوارم بازی با استقلال انجام شود؛

برانکو: نانگ؟ نمی شناسمش/دوست داریم طارمی بماند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تمرین عصر شنبه تیمش پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از نحوه کار بازیکنان خیلی راضی هستم یک مشکل کوچک داشتیم که آن هم مصدومیت مسلمان و انصاری بود و بقیه با حداکثر توان کار می‌کنند. با وجود گرمای هوا هیچ چیز جلودار بازیکنان ما نیست و صبح و عصر تمرین می‌کنند.

وی درباره احتمال جدایی طارمی از پرسپولیس گفت: الان خبر ندارم کارش به کجا رسیده امروز باشگاه بودیم. باشگاه به او این امکان را داده که در صورت رضایت طرفین هم باشگاه و هم طارمی بتواند جدا شود و ما طارمی را درک می‌کنیم او عملا دو سال متوالی بهترین بازیکن و آقای گل فوتبال ایران بوده و آقای گل لیگ قهرمانان آسیا تا اینجای کار است. باشگاه های مختلف کارش را دنبال می‌کنند و برخی خواهان جذبش هستند.

برانکو افزود: طبیعی است که دوست داریم طارمی بماند اما باید این امکان را بدهیم که پیشرفت کند اگر برود فقدان بزرگی برای ما خواهد بود.

وی در مورد شایعه جذب الویس نانگ_مهاجم فصل قبل استقلال خوزستان، گفت: او را نمی‌شناسم او بازیکن است؟ چه کسی گفته او می‌خواهد به پرسپولیس بیاید؟ از باشگاه کسی این شایعه را تایید کرده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که جذب بشار رسن بازیکن عراقی به کجا رسید ؟گفت: تا جایی که می‌دانم لیگ برخی کشورها تمام نشده و ما کادر بازیکنان را بسته‌ایم اگر در دو سه روز آینده جدایی طارمی قطعی شود اگر امکان داشته باشیم بازیکن دیگری را جذب می‌کنیم در حال حاضر ۵ بازیکن جوان جذب کرده‌ایم.

برانکو ایوانکوویچ در مورد اردوی اوکراین  و بازی دوستانه با استقلال در آلمان گفت: سه بازی دوستانه در اوکراین داریم و امیدوارم بازی با استقلال هم انجام شود. هنوز حریفان ما به طور دقیق در اوکراین مشخص نشده است.

وی در مورد تقابل با علی کریمی گفت: یکبار دیگر به کریمی تبریک می‌گویم که چنین تصمیمی را گرفت که دانش و تجربیاتش را انتقال بدهد در این راه دانش خود را بیشتر کند. او در باشگاه‌های زیادی در خارج از کشور بازی کرده و می‌خواهد تجاربش را منتقل کند کار برای او آسان نیست اما برایش بهترین‌ها را آرزو می‌کنم البته به جز بازی مقابل ما!

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی دوستانه با استقلال گفت: اینها بازی های دوستانه است و دلیل این بازی می‌تواند مسایل مالی و اقتصادی باشد و هموطنان خارج از ایران هم این امکان را داشته باشند که بتوانند دربی را ببیند.

وی در مورد اینکه هواداران نگرانند که بازیکنان زیادی جذب نشده اند گفت: خیلی راضی هستم منشا و نعمتی از پیکان و مصلح از سپیدرود را گرفتیم و بازیکنانی که نیاز داشتیم را گرفته‌ایم آنهایی که می‌توانند بازی کنند. ایا باید ۱۰ بازیکن می‌گرفتیم؟!

وی در مورد اینکه افتخاری گفته که رضائیان اگر به استقلال بیاید در استقلال حاشیه ندارد اما در پرسپولیس حاشیه داشت، گفت: من متوجه منظورش نشدم معنای این حرف چیست؟ این سوال و حرف را درک نمی‌کنم ربطی به ما هم ندارد و ما تلاش می‌کنیم بهتر و بهتر شویم و با کیفیت‌تر بازی کنیم و فقط و فقط به پرسپولیس توجه داریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی با الاهلی عربستان و اینکه این تیم خیلی برای جذب بازیکن خرج می‌کند، گفت: در لیگ قهرمانان کیفیت خودمان را نشان داده‌ایم و از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و نباید هم بترسیم. این یک بازی است که آنها می‌خواهند عدم موفقیت فصل قبل را جبران کنند؛ بودجه خوبی دارند و یک ملی پوش اوکراینی را به عنوان سرمربی استخدام کردند. شما بازی الاهلی را و همچنین دیدار العین مقابل استقلال را دیدید. در این مرحله بازی راحت وجود ندارد و همه تیم‌ها خوب هستند.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت