مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۸۳۷
زمان انتشار : ۰۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

گریه داعشی ها برای البغدادی؛ احتمال مرگ سرکرده داعش قوت گرفت

بعد از اینکه روسیه اعلام کرد احتمال می دهد خلیفه خودخوانده داعش کشته شده یک سرکرده داعش به صورت ضمنی اعتراف کرد ابوبکر البغدادی کشته شده است.

به گزارش به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، حدود دو هفته پیش روسیه اعلام کرد که ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در یکی از حملات هوایی روسیه در شهر رقه کشته شده است، هیچ کدام از سرکرده های این گروهک تروریستی این خبر را تأیید را تکذیب نکردند.

حالا بعد از شکست داعش در موصل به نظر می رسد مرگ سرکرده داعش تأیید شده است، ابو القتیبه یکی از سرکرده های این گروهک تروریستی در خطبه نماز جمعه روز گذشته در مسجدی در تلعفر در غرب موصل بعد از به زبان آوردن نام البغدادی شروع به گریه کرده است.

بر اساس این خبر این سرکرده داعش که از نزدیکان البغدادی است، بعد از اینکه گریه اش تمام شده به صورت ضمنی به مرگ خلیفه خود خوانده داعش اعتراف کرده است.

از سوی دیگر داعش همچنین به شکست این گروهک تروریستی در موصل اعتراف کرده بود؛ ابوالبراء الموصلی یکی از سرکرده های این گروهک پیشتر ضمن اعتراف به شکست گفته بود تلعفر پایگاه موقت این گروه در عراق خواهد بود.

مهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟