مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۸۲۸
زمان انتشار : ۰۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

در ادامه واکنشها به رفتارهای عجیب رئیس جمهور آمریکا؛

باز هم سلامت روانی ترامپ زیر سوال رفت

دو خبرنگار آمریکایی که هدف دشنام های دونالد ترامپ قرار گرفتند، سلامت روانی وی را زیر سوال بردند.

به گزارش میکا برژینسکی و جو اسکاربورو دو خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی که در  توییتر هدف حمله و دشنام های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا واقع شدند، روز جمعه اقدامات رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند و سلامت روانی او را زیر سوال بردند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، این دو خبرنگار در سرمقاله ای که در روزنامه واشنگتن پست منتشر شد، نوشتند «وسواس بیمارگونه رئیس جمهور آمریکا به برنامه صبح بخیر جو (برنامه صبگاهی شبکه ام اس ان بی سی) نه برای وضع روانی رئیس جمهور و نه کشوری که او اداره می کند، فایده ای ندارد».

این دو خبرنگار خطاب به ترامپ نوشته اند «آقای ترامپ لطفا تماشای برنامه ما را متوقف کن».

آنها در ادامه خاطر نشان کردند «مقامات و متحدان آمریکا بار دیگر از خود می پرسند آیا این مرد ظرفیت های لازم برای رئیس جمهور شدن را دارد؟».

دونالد ترامپ روز پنجشنبه در دو توییت با حمله به این دو خبرنگار آنها را «میکا دیوانه با بهره هوشی پایین» و «جو بیمار روانی» نامیده و اعلام کرده بود در ماه دسامبر از پذیرفتن آنها به اقامتگاه خود در فلوریدا امتناع کرده است.

این حمله ترامپ فریاد اعتراض نمایندگان جمهوریخواه و بیم آنها را برای وقار جایگاه ریاست جمهوری برانگیخته بود.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت