مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۸۱۶
زمان انتشار : ۰۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

قاسمی:

بحرین دست از رویکرد امنیتی نسبت به مردمش بکشد

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن رد تلاش دیگر بار مقامهای امنیتی بحرین برای ارتباط دادن مسائل داخلی این کشور با ایران، آن را دستاویزی نخ نما و شکست خورده برای سرپوش نهادن بر مشکلات داخلی خود دانست.

به گزارش بهرام قاسمی افزود: دولت بحرین هر از چندی به بهانه مقابله با هسته های تروریستی خبر از دستگیری تعدادی از اتباع این کشور می دهد و ادعا می کند آنها با جمهوری اسلامی ایران در ارتباط بودند.

وی خاطر نشان کرد: جامعه بین المللی بخوبی واقف است که بحران داخلی ۶ ساله بحرین نتیجه رویکرد امنیتی دولت به اعتراضات مدنی و مسالمت آمیز اکثریت مردم این کشور است.

سخنگوی وزارت امور خارجه بار دیگر به دولت بحرین توصیه کرد بجای فرافکنی مستمر و متهم کردن کردن همسایگان که سیاستی کهنه و ناکارآمد است، به توصیه های مکرر جامعه بین المللی برای کنار گذاشتن رویکرد امنیتی به اعتراضات مدنی و آغاز مذاکره با رهبران اعتراضات مردمی پاسخ مثبت دهد.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟