مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۸۱۰
زمان انتشار : ۰۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

در حمایت از تروریست های تکفیری؛

حمله مجدد رژیم صهیونیستی به سوریه

نظامیان رژیم صهیونیستی برای ششمین بار مواضع ارتش سوریه را در اطراف منطقه الصمدانیه نزدیک شهر القنیطره هدف قرار داد.

 به گزارش رژیم صهیونیستی برای ششمین بار طی دو هفته گذشته مواضع نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه را در استان قنیطره بمباران کرد محل این بمباران واقع در جنوب غرب این کشور و مجاور با شمال سرزمینهای اشغالی فلسطین است.

ظهر امروز دو مرکز نظامی سوری متعلق به هنگ جولان ارتش سوریه و مرکز نیروهای بسیج مردمی متشکل ازساکنین بومی منطقه از سوی یگان توپخانه و یک فروند پهپاد شناسایی رزمی صهیونیست هدف حمله قرار گرفتند که به انهدام یکدستگاه تانک و یک عراده توپ ۱۰۵ منجر شده است.

همزمان با این حملات گروه های تروریستی تکفیری نیز تلاش هایی را برای هجوم به مواضع نیروهای سوری انجام دادند که با واکنش شدید ارتش سوریه مواجه شد و در درگیری های به وقوع پیوسته تلفات و خساراتی به آنها وارد آمده است.

عصر امروز نیز ارتش سوریه با دو فروند موشک زمین به زمین کوتاه برد مقر اصلی فرماندهی گروه تروریستی جبهه النصره  را در منطقه “الصمدانیه” هدف قرار داده و با خاک یکسان کرد.

استان قنیطره طی دو ماه گذشت صحنه دور جدید از تشدید بحران ناشی از حملات مشترک و تجاوزهای رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد بوده است.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟