مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۸
زمان انتشار : ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰

شرایط سخت باشگاه پرسپولیس برای جدایی؛

ضرر یک میلیاردی رامین رضاییان برای درافتادن با برانکو

با وجود وساطت اسطوره پرسپولیس و کوتاه آمدن سرپرست باشگاه جدایی از پرسپولیس یک میلیارد تومان برای ملی پوش مغضوب سرمربی کروات آب می خورد!

به گزارش  به نقل از راد نیوز، رامین رضائیان که هفته گذشته به دفتر علی پروین رفته بود بالاخره توانست با وساطت این اسطوره پرسپولیسی رضایتنامه اش را از این باشگاه بگیرد.

گرچه قرار است امروز (یکشنبه) رضایتنامه این مدافع ملی پوش صادر شود اما شنیدیم این اتفاق یک میلیارد تومان برای رامین رضاییان آب خواهد خورد!

رضاییان حدود ۵۰۰ میلیون تومان بابت فصل جاری از پرسپولیس طلبکار است که باید آن را ببخشد. حدود ۱۵۰ میلیون تومان نیز بابت مالیات فصل گذشته طلب دارد که آن را نیز باید نادیده بگیرد ضمن آن که ۲۰۰ میلیون تومان هم برای دریافت رضایتنامه باید به حساب باشگاه پرسپولیس واریز کند.

از آن گذشته قرار بر این شده چنانچه رضاییان موفق شود قراردادی بالای ۸۰۰ میلیون تومان در تیم بعدی اش ببندد آن گاه باید ۱۵۰ میلیون تومان دیگر نیز به پرسپولیسی ها بپردازد که رقمی معادل یک میلیارد تومان خواهد شد!

البته رضاییان تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد که تازه با وساطت علی پروین و موافقت علی اکبر طاهری موفق به اخذ رضایتنامه شد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت