مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۷۱۹
زمان انتشار : ۰۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران اعلام کرد؛

کریمی خواستار تمدید قرارداد چند بازیکن شد

سخنگوی باشگاه نفت از آغاز اقدامات باشگاه برای بستن تیم بر اساس نظرات و دیدگاههای فنی علی کریمی خبر داد.

به گزارش به نفل از باشگاه نفت تهران ؛حسین قدوسی گفت:علی کریمی بر اساس درخواست باشگاه و پس از جمع بندی هایی که داشته خواهان تمدید قرارداد برخی نفرات فصل گذشته شده است.کریمی برخی نفرات را هم بعنوان بازیکن جدید مد نظر دارد و نام برخی از این نفرات را بعنوان گزینه قطعی و برخی را بعنوان گزینه های احتمالی با باشگاه در میان گذاشته است.علی کریمی دستیارانی را مدنظر دارد ولی هنوز حضور هیچ یک از دستیاران وی در تیم قطعی نشده و کریمی شخصا در حال گفت و گو با گزینه های مدنظرش هست.

سخنگوی نفت در ادامه گفت:علی کریمی و باشگاه نفت در حالی اقدامات برای بستن تیم،کادر و غیره را اغاز کرده اند که هنوز قرارداد علی کریمی امضا نشده و حقیقتا کریمی هنوز درباره مبلغ قرارداد خود حرفی نزده است و جلسه بعدی کریمی و عرفانیان سرپرست باشکاه هم پس از هماهنگی طرفین برگزار خواهد شد که در این جلسه احتمال دارد پیش قراردادی به امضا برسد و سپس قرارداد نهایی در روزهای اتی پس از تایید نهایی طرفین امضا شود.

سخنگوی نفت تصریح کرد:زمان جلسه معارفه هنوز مشخص نیست و پس از انکه پیش قرارداد امضا شد با هماهنگی کریمی و مدیریت باشگاه درباره جلسه معارفه و یا نشستی که مدیریت باشگاه و سرمربی تیم پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه باشند اطلاع رسانی خواهد شد.

قدوسی در پایان گفت:می توانم بگویم کریمی دست به انتخاب های هوشمندانه ای زده که اگر به سرانجام برسد می تواند بستر موفقیت تیم را فراهم سازد و شاید هم برخی انتخاب های علی کریمی حکم سورپرایزهایی را در فوتبال ایران داشته و علاوه بر مسایل فنی از نگاه هواداری و رسانه ای جذابیت هایی هم داشته باشد.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی