مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۵۶۷
زمان انتشار : ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸

توافق تیم مطرح اروپایی با آقای گل/ شانس کم آسیایی ها برای تصاحب مهدی طارمی

مذاكرات مدير برنامه مهدی طارمی با باشگاه های اروپايی برای انتقال آقای گل به اروپا ادامه دارد.

به گزارش  در حالی كه باشگاه پرسپوليس موافقت خود را با انتقال طارمی مشروط به پرداخت حق فسخ يك ميليون يورويی اعلام كرده ، فاضلی مدیر برنامه طارمی به دنبال انجام انتقال او به اروپا است.

طارمی از كشورهايی مانند چين و قطر پيشنهاداتی دارد كه مبلغ درخواستی پرسپوليس را پرداخت می كنند اما وی تمايلی به رفتن به اين كشورها را ندارد.

هدف مدير برنامه طارمی  عقد قرارداد يكساله يا مشروط با داشتن حق فسخ پس از يكسال است تا وی در سال قبل از جام جهانی ضمن آشنايی نسبت به شرايط فوتبال حرفه ای اروپا بتواند پس از جام جهانی ترنسفر بهتری را تجربه كند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به طارمی بیان کردند که وضعیت ماندن یا جدایی اش از این تیم را تا قبل از اردوی اوکراین مشخص کند تا آنها در صورت قطعی شدن جدایی طارمی به دنبال انتخاب جایگزین برای این بازیکن باشند.

گزینه اصلی انتقال طارمی به اروپا تیم نهای المپیاکوس و پائوک سالونیکا است البته مهدی از تیم های دیگر نیز پیشنهاد دارد اما گفته می شود وی مذاکرات نهایی را با تیم یونانی انجام داده است و به دنبال اخذ مجوز کار و سفر برای عقد قرارداد است.

شایعات پیرامون انتقال مهدی طارمی به اروپا زیاد است و در تازه ترین آنها می توان از یک گزینه جدی و مطرح نام برد باشگاهی بزرگ که شاید بهترین انتقال را در سال های اخیر رقم بزند.

مهدی طارمی در روز های اخیر پیشنهادات آسیایی زیادی داشته است و چین و قطر سر آمد آنها بود که البتعه در اهداف اقای گل فقط اروپا است که جایگاه ویژه ای دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی