مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۵۴۶
زمان انتشار : ۰۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸

برای مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی؛

پوتین: روسیه قدرت نظامی خود را تقویت می کند

رئیس جمهور روسیه : این کشور به تقویت قدرت و توانمندی نظامی خود برای مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی و دفاع از استقلال و تمامیت ارضی روسیه ادامه می دهد.

به گزارش به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک از مسکو،‌ ولادیمیر پوتین در نشست با فارغ التحصیلان دانشگاه ها و دانشکده های نظامی روسیه در مسکو گفت: « تنها یک نیروی مسلح مجهز، مدرن و با توان تحرک سریع (‌ واکنش سریع ) می تواند حفظ استقلال و تمامیت ارضی روسیه را تضمین کند و از ما و متحدان ما در مقابل هرگونه تجاوز احتمالی و در مقابل فشارها و فرصت طلبانی که نمی خواهند روسیه یک کشور مستقل باشد حمایت کند.»

پوتین افزود: « ما قصد داریم قدرت رزمی نیروهای مسلح از جمله ارتش و ناوگان دریایی روسیه را بر اساس طرح ها و برنامه های دراز مدت با هدف تضمین تلاش هدفمند و هماهنگ همه یگان ها و نیروهای مسلح و افزایش شایستگی و آموزش های نظامی مشترک تقویت کنیم.»

وی اظهار داشت: قدرت ارتش روسیه در چند سال گذشته به طور ملموسی رشد یافته است. افسران و نظامیان روس نیز حرفه ای تر شده اند و این چیزی است که در عملیات مبارزه با تروریسم در سوریه دیده می شود.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمود خاقانی

درواقع باید گفت که دولت تدبیر وامید با افزایش عوارض خروج به جای اینکه آن را به استناد اصل بیستم قانون اساسی ملغی کند درذهن رای دهنده ای که با امید به این دولت رای داد اینگونه تداعی می کند که دولت از خط تدبیر خارج شده است.

متین مسلم

متین مسلم

مثل همیشه؛ نه جنگ نه صلح!