مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۷۰۷۶
زمان انتشار : ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۵

انتقاد ترامپ از نظام حکومتی آمریکا و دموکرات ها

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از مشکل دار بودن سیستم حکومتی آمریکا و همکاری نکردن دموکرات ها و جمهوری خواهان با یکدیگر انتقاد کرد.

به گزارش رئیس جمهور آمریکا در گفتگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز ضمن انتقاد از سیستم حکومتی کشورش همچنین از همکاری نکردن دو حزب عمده آمریکا ، دموکراتها و جمهوریخواهان با یکدیگر اعتراض کرد.
پیت (Pete) مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در خصوص طرح سلامت جمهوری خواهان از رئیس جمهور آمریکا پرسید: بزرگترین مقاومت در برابر دستور کار شما [طرح بهداشت و سلامت] چه چیزی بود؟ دموکرات ها، اخبار جعلی رسانه ها و یا درز اطلاعات به بیرون؟
ترامپ در پاسخ گفت: مشکل اصلی را در سیستم امور می بینم. وقتی به کل سیستم نگاه می کنم، اتفاقات خیلی بدی را می بینم که در حال رخ دادن است. یکی از مشکلات این است که دموکرات ها و جمهوری خواهان با یکدیگر همکاری نمی کنند، من آغوش خود را به روی آنها باز کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد. دموکرات ها و جمهوری خواهان تا حد خصومت و دشمنی با یکدیگر می جنگند، این اتفاقی است که در طی سال های طولانی ادامه داشته و دارد. برای مثال می توانم به طرح سلامت اشاره کنم، نمی دانم چرا دموکرات ها و جمهوری خواهان به نتیجه ای نمی رسند که همه از آن خوشحال باشند، فقط با یکدیگر می جنگند. تنها درباره مقاومت می شنویم، من هیچ گاه چنین چیزی نشنیده بودم: مقاومت کردن.
رئیس جمهور آمریکا در ادامه افزود: شومر را به یاد بیاورید، تنها از لایحه طرح سلامت انتقاد می کرد و مرتب از آن ایراد می گرفت، اما خودش هیچ پیشنهاد و طرحی ندارد. از لایحه ای انتقاد می کرد که نمی دانست محتویات آن چیست. فقط از مقاومت حرف می زنند و این امر وحشتناکی است. تمام دل مشغولی آنها [دموکرات ها] این است که به یکدیگر می گویند بیایید با یکدیگر متحد شویم و مقاومت کنیم! تقریباً و به مرور به مانع تراشان بدل شده اند! این اتفاق خوشایندی برای مردم آمریکا نیست.

خبرگزاری صدا وسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت