مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۷۷۳
زمان انتشار : ۰۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت خبر داد

تعطیلی کارخانه آسفالت شهرداری رشت به علت بدهی ۳۰ میلیون تومانی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت از تعطیلی کارخانه آسفالت شهرداری رشت به علت بدهی 30 میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش از رشت مظفر نیکومنش نودهی در جلسه علنی پیش از ظهر امروز شورای رشت بااینکه کارخانه آسفالت شهرداری رشت به علت بدهی ۳۰ میلیون تومانی به شرکت برق تعطیل‌شده است اظهار کرد: دوستان به بنده اطلاع داده‌اند که به علت پرداخت نشدن هزینه بهای برق مصرفی این کارخانه پلمپ شده است و این موضوع واقعاً تأسف‌آور است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اجرای پروژه‌ای در سازمان آرامستان شهرداری رشت اظهار کرد: این پروژه ۳۳ میلیارد تومان ارزیابی‌شده و بدون گرفتن مجوز از شورای شهر در حال اجرا است و این درحالی‌که است که در شرایط مالی نامناسب سازمان که حقوق معوقه پرسنل را پرداخت نکرده، ضرورتی برای اجرای چنین پروژه‌ای وجود ندارد.

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی بابیان اینکه شهرداری رشت نیازمند آرامش است اظهار کرد: از سرپرست شهرداری رشت تقاضا دارم تا در اجرای پروژه‌ها مساعدت‌های لازم را داشته باشند و به کارها سرعت ببخشند.

اسماعیل حاجی پور با تأکید به پرداخت حقوق معوقه شهرداری رشت بیان کرد: سرپرست شهرداری رشت به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش فارس لایحه مطالعه و اجرای زیباسازی جداره شهری در بافت پیاده راه فرهنگی در صحن شورا مطرح و به علت عدم موافقت اعضای شورا جهت بررسی به‌صورت لایحه عادی در دستور کار قرار گرفت.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمود خاقانی

درواقع باید گفت که دولت تدبیر وامید با افزایش عوارض خروج به جای اینکه آن را به استناد اصل بیستم قانون اساسی ملغی کند درذهن رای دهنده ای که با امید به این دولت رای داد اینگونه تداعی می کند که دولت از خط تدبیر خارج شده است.

متین مسلم

متین مسلم

مثل همیشه؛ نه جنگ نه صلح!