مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۶۵۲
زمان انتشار : ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴

روسیه اهداف داعش را در حماه با موشک هدف قرار داد

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: به دنبال حملات موشکی روسیه از کشتی های خود در دریای مدیترانه به مواضع داعش در استان حماه سوریه ، بمب افکن های روسیه نیز مواضع این گروه را هدف قرار دادند.

به گزارش وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: کشتی های جنگی روسیه با استفاده از موشک به اهداف داعش در شهر حماه سوریه حمله کردند.

وزارت دفاع روسیه روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد دوکشتی جنگی و یک فروند زیر دریایی این کشور با موشک های کروز انبارهای بزرگ تسلیحات و مهمات گروه تروریستی داعش را در سوریه هدف قرار دادند. این دو کشتی جنگی و زیردریایی روسیه شش موشک کروز را از بخش شرقی دریای مدیترانه به سوی مواضع داعش در استان حماه سوریه شلیک کردند. در این حمله موشکی غیرمنتظره مقرهای فرماندهی و انبارهای بزرگ تسلیحات و مهمات گروه تروریستی داعش در استان حماه منهدم شد.

وزارت دفاع روسیه تاکید کرد به دنبال حملات موشکی روسیه از کشتیهای خود در دریای مدیترانه به مواضع داعش در استان حماه سوریه ، در حمله بمب افکن های روسیه نیز مواضع گروه تروریستی داعش در استان حماه هدف قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایتارتاس از مسکو ، روسیه فرماندهی ارتش ترکیه و اسرائیل را از طریق کانال های ارتباطی از شلیک موشک های کروز  به مواضع داعش مطلع کرده بود.

این وزارتخانه در بیانیه خود اعلام کرد فرماندهی ترکیه و اسرائیل از طریق کانال های ارتباطی به موقع از حملات موشکی به مواضع تروریست های داعش در استان حماه مطلع شدند. به دنبال آنکه یک جنگنده آمریکایی روز یکشنبه یک فروند جنگنده سوریه را سرنگون کرد ، روسیه کانال ارتباطی خود را با آمریکا درباره عملیات نظامی در سوریه به حال تعلیق در آورد.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد گروه تروریستی داعش اعضای خود را در استان حماه سوریه مستقر می کند و این نیروها پست های فرماندهی و انبارهای مهمات و تسلیحات را تجهیز می کنند.

این وزارتخانه اعلام کرد تروریست های داعش در تاریکی شب از طریق مسیرهای مختلف در استان حماه سوریه مستقر می شوند و سپس آنها پست های فرماندهی و نیز انبارهای تسلیحات و مهمات را تجهیز می کنند.

خبرگزاری صداوسیما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟