مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۶۲۴
زمان انتشار : ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۳

سه عضو دولت یازدهم به توهین به رییس جمهور واکنش نشان دادند

سه عضو دولت یازدهم در واکنش به اهانت عده اندکی به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در راهپیمایی روز جهانی قدس واکنش نشان دادند.

به گزارش معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به این اقدام نوشت: اقدام زشت عده قلیلی با هتاکی و توهین به رئیس جمهوری نمی تواند وحدت ملی، اقتدار مردم ایران و حمایت قاطع از آقای روحانی را خدشه دار کند.

شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده نیز در حساب توئیتری خود نوشت: ‏وحدت‌شکنی در روز قدس همگامی با تلاش‌های بی‌وقفه اشغالگران قدس برای انحراف جهان اسلام از مساله فلسطین است.

همچنین زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به این مساله واکنش نشان داد و اظهار کرد: توهین به رئیس جمهوری در روز قدس، پاسخ ناشایست افراط گرایان به انتخاب عقلائی و اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

برنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت