مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۶۰۶
زمان انتشار : ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۳

احسان علیخانی:

همکاران پشت صحنه ماه عسل را دعوا نمی‌کنم، تذکر می‌دهم!/ هرگز لحظات مردم را به بطالت نخواهم گذراند

حساسیت برنامه «ماه عسل» به قدری بالاست که گاهی مجبور به تذکر می‌شوم و اين اصلا معنی دعوا نمی‌دهد.

به گزارش احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» در مورد آرامش حاکم در برنامه گفت: ماه عسل دوازده سال است که روی آنتن شبکه سه می رود كه من ده سال اجراکننده آن بودم. هر چقدر كه از این برنامه می‌گذرد، «ماه عسل» پخته‌تر می‌شود و فکر می‌کنم برنامه امسال از یک آرامش بیشتری برخوردار است که آن هم به دلیل تجربه و پیراهن‌هایی است که در جهت تولید آن پاره کردیم.

وی افزود: من و همه همکارانم در این مسیر به بلوغ و عقلانیت بیشتری رسیدیم که آن هم به دلیل تلاش و زحماتی است که برای تولید و جمع آوری سوژه‌های خوب و قابل تامل کشیدیم. ماحصل آن همین تجربه امروزمان است.

وی در ادامه در خصوص شنونده بودنش در این برنامه اظهار داشت: من در پرداخت، روایت و اجرا تلاش می‌کنم بیشتر شنونده باشم تا قصه به درستی روایت و مخاطب به خوبی با آن ارتباط برقرار شود. امسال سعی کردم تا فرصت بیشتری به مهمانانم بدهم تا آنها خود روایتگر داستان‌هایشان باشند.

علیخانی در ادامه در پاسخ به این سوال که «چرا همکارانتان را در برنامه دعوا می‌کنید؟» تصریح کرد: امسال فضای بیشتر و شرایط متفاوت‌تری به نسبت ادوار گذشته داریم و علاوه بر وسعت لوکیشن تعداد همکارانمان هم بیش از ۶۰ نفر هستند و زمانی که موضوع برنامه حساسیت بالایی داشته باشد، این فضا به پشت صحنه هم منتقل می شود. من باید در این لحظه مراقب تمرکز مهمان برنامه باشم که مختل نشود و زمانی هم که صدایی از پشت صحنه این آرامش را برهم بزند، من مجبور می شوم که به دوستان خوبم تذکر بدهم.

وی در ادامه گفت: مثلا در برنامه ای که قرار بود در برنامه آشتی دو قوم صورت بگيرد – که برای آن به شدت تلاش کرده و از دوستان بسیاری کمک گرفتیم- به قدری حساسیت برنامه و سوژه بالا بود که من در حین برنامه مجبور شدم، به دوستانم تذکر دهم تا آرامش برنامه بهم نخورد.

علیخانی در ادامه در مورد دوری ده ساله‌اش از سفره افطاری خانه تصریح کرد: ده سال است که پای سفره افطاری در باکس ماه مبارک رمضان بودم و این خیلی افتخار بزرگی است که در این لحظات ناب افطار در کنارمردم روزه دار برنامه ای را اجرا کنم. این بسيار ارزشمند و از بی نظیرترین سعادت‌هایی است که احتمالا از دعای خیر پدر و مادرم دارم.

مجری ماه عسل در خصوص این سوال که تا چه زمانی مجری این برنامه خواهد بود، بیان کرد: عهد جدی دارم که اگر لحظه‌ای برای «ماه عسل» چیزی در چنته نداشته باشم، هرگز آن را نسازم و نظاره‌گر تلاش دیگر دوستانم باشم. هرگز فرصت و لحظات مردم را به بطالت نخواهم گذراند.

در پایان علیخانی به دکوربرنامه نيز اشاره و تصریح کرد: دکور برنامه امسال یکی از سخت ترین کارهایی بود که با آن روبرو بودیم و این دشواری به دلیل تعدد دکورها بود که من به عنوان تهیه کننده از تک تک دوستان و همکارانم به خاطر زحماتشان تشکر می کنم. دکور برنامه هم برگرفته از تندیس «ماه عسل» است که ما در تندیسمان این جمله «ماه عسل اینه قصه های مردم» را هک کردیم که این جمله برایم بسیار دوست داشتنی است و پیمان قانع از همین جمله ایده گرفت. این نمایی که از ارتفاع چند هزار پایی از یک شهر را به تصویر کشیده شد، دکور ماه عسل شد و آینه‌ای هم که پشت سر من و مهمانم است بازتاب و انعکاس این شعر در خودش را به تصویر کشیده و در نهایت تونلی که من با مهمانم عبور می کنیم تا راحت تر با هم گفتگو کنیم و به درون قصه برویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاشم این است که برنامه ای جامع را روی آنتن ببرم اما با تمام این ها قبول دارم که نقص هایی دارد. تلاش من و همکارانم رفع این نقص ها و ارائه ناب ترین سوژه‌ها از این برنامه است.

انتهای پیام/

yjc : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محبوبترین های سینما و تلویزیون
فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟