مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۵۰
زمان انتشار : ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۹

سومین پاتک علیمنصور به برانکو : رونمایی سورپرایز بزرگ استقلال بعد از بازی العین

به گزارش  برانكو ایوانكوویچ دو هفته قبل نام داریوش شجاعیان هافبك ملی‌پوش گسترش فولاد را به عنوان یكی از جانشین‌ها برای سروش رفیعی در لیست خود یادداشت كرد و بدون اینكه كسی متوجه شود، این نام را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد تا شرایط برای مذاكره فراهم شود. مدیران باشگاه با این بازیكن باب […]

به گزارش  برانكو ایوانكوویچ دو هفته قبل نام داریوش شجاعیان هافبك ملی‌پوش گسترش فولاد را به عنوان یكی از جانشین‌ها برای سروش رفیعی در لیست خود یادداشت كرد و بدون اینكه كسی متوجه شود، این نام را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد تا شرایط برای مذاكره فراهم شود. مدیران باشگاه با این بازیكن باب مذاكره را باز كردند و همان اولِ كار، مشكلات مشخص شد‌؛ داریوش هنوز دو فصل دیگر با گسترش فولاد قرارداد دارد و نمی‌تواند به این سادگی، از باشگاه آبی‌پوش تبریزی جدا شود و به همین خاطر، دریافت رضایتنامه این بازیكن از باشگاه گسترش منوط به مذاكره با هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل جدید این باشگاه است.

ظهر دیروز اتفاق جالبی افتاد. داریوش كه مشغول مذاكره با پرسپولیسی‌ها بود و حتی برانكو ایوانكوویچ در مصاحبه عصر روز سه‌شنبه خود تأكید داشت این بازیكن مهره بسیار تأثیرگذار و خوبی است و می‌تواند به هر تیمی كمك كند، قراری نیز با مدیران باشگاه استقلال گذاشت و با آنها به صحبت پرداخت! این سومین بار است كه علیرضا منصوریان به صورت مستقیم به لیست برانكو پاتك زده است. اولین بار موضوع شایان مصلح بود. مدافع تیم فوتبال سپیدرود كه در نیم‌فصل قرار بود پرسپولیسی شود اما مدیران این باشگاه رقم عجیبی برای رضایتنامه درخواست كردند تا موضوع باعث عقب‌نشینی سرخپوشان شود و سپس استقلال در پایان فصل شانزدهم، به سرعت باب مذاكره با شایان را باز كرد و همچنان این مذاكرات ادامه دارد.

نفر دوم، گادوین منشا بود و ماجرای مذاكره استقلالی‌ها و پیشنهادشان به این بازیكن تا حدی جدی شد كه نزدیك بود پرسپولیس، منشا را از دست بدهد! حتی منشا مصاحبه‌هایی نیز انجام داد و زیر قول و قرارهایش با مدیران باشگاه پرسپولیس زد اما انتشار عكس لحظه امضای قرارداد، موضوع را كاملاً تغییر داد و منشا پرسپولیسی شد.

حالا نوبت به مذاكره استقلالی‌ها با داریوش شجاعیان رسیده است. هافبك طراح و بازیساز گسترش فولاد كه توانایی بازی در پست وینگر چپ را نیز دارد و در تغذیه مهاجمان گسترش طی فصل‌های گذشته، تأثیرگذار ظاهر شد. داریوش با مدیربرنامه‌هایش و به سفارش «یك مدیر در تبریز» با استقلالی‌ها مذاكرات كاملی داشت اما این مذاكرات «فعلاً» بی‌نتیجه مانده زیرا باشگاه استقلال از داریوش درخواست كرد خودش وارد عمل شده و با پرداخت پول، رضایتنامه‌‌اش را از باشگاه گسترش بگیرد، سپس قراردادش با استقلال را امضا كند اما شجاعیان در این مورد، پاسخ نهایی را نداده و از مدیران استقلال زمان بیشتری خواسته است.

از تبریز نیز خبر می‌رسد لوكا بوناچیچ اعلام كرده به این بازیكن احتیاج مبرم دارد و نمی‌تواند او كه با باشگاه گسترش تا دو فصل دیگر قرارداد دارد را به سادگی رها كند. از این رو، شاید داریوش نه استقلالی شود و نه پرسپولیسی بلكه فصل آینده نیز او را با پیراهن گسترش در میدان ببینیم!

جام نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی