مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۴۴۲
زمان انتشار : ۰۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲

بیرانوند، پیروز پرونده شکایت یک میلیاردی

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، باشگاه نفت را به پرداخت مبلغ یک میلیارد تومان در پرونده علی رضا بیرانوند محکوم کرد.

به گزارش مصطفی سلیمانی  درباره آخرین وضعیت شکایت علی رضا بیرانوند از باشگاه نفت تهران اظهار داشت: کمیته استیناف، فدراسیون فوتبال باشگاه نفت را به پرداخت مبلغی حدود یک میلیارد تومان به بیرانوند محکوم کرده است. این رای قطعی است و باشگاه نفت باید این مبلغ را پرداخت کند.

وی افزود: امیدوارم به زودی این باشگاه به تعهدات خود عمل کند. بیرانوند سال ها برای نفت تهران زحمت کشیده و حقش است که پولش را از این تیم بگیرد.

وکیل دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس درمورد پیشنهاد تیم فنرباغچه ترکیه به بیرانوند گفت: باشگاه ترکیه ای برای جذب بیرانوند تنها یک پیشنهاد مطرح کرده و تاکنون هیچ چیز قطعی نیست. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایت نامه بیرانوند حدود یک میلیون دلار درخواست کرده است.

انتهای پیام/

yjc : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟