مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۲۷۰
زمان انتشار : ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱

رمضانپور نرگسی ؛ هرگز شهردار رشت نخواهم شد / سی و سه سال پیش شهردار بوده ام و امروز این مسئولیت از توان و حوصله من خارج است

درحالی که تمام نامزدهای شناخته شده شهر رشت در انتخابات شورای این شهر ثبت نام کرده بودند و ساعت های پایانی آخرین شب نام نویسی بدون حاشیه دنبال می شد؛ حضور چهره شاخص اصلاح طلبان گیلان معادلات انتخابات شورای شهر رشت را برهم زد.

به گزارش درحالی که تمام نامزدهای شناخته شده شهر رشت در انتخابات شورای این شهر ثبت نام کرده بودند و ساعت های پایانی آخرین شب نام نویسی بدون حاشیه دنبال می شد؛ حضور چهره شاخص اصلاح طلبان گیلان معادلات انتخابات شورای شهر رشت را برهم زد.

در ساعات پایانی ثبت نام نامزدها ، احمد رمضانپور نرگسی با حضور در فرمانداری رشت برای انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام کرد.

این درحالی بود که رمضانپور پیش از این اعلام کرده بود در انتخابات شورای شهر رشت شرکت نخواهد کرد و حضور ناگهانی وی شک بزرگی به نامزدهای سایر جریان های حاضر در انتخابات وارد کرد.

پای احمد رمضانپور به فرمانداری رشت باز شد و در آخرین ساعات ثبت نام در انتخابات شورای شهر رشت رمضانپور برگه ی ثبت نام در انتخابات را عملا امضا کرد و نتیجه این حضور هم کسب حدود ۲۸ هزار رای و رکوردشکنی او در تاریخ انتخابات رشت بود.

این روزها اما گمانه زنی ها در خصوص شهردار منتخب شورای پنجم بالا گرفته است. گمانه زنی هایی که در آن از این عضو شورای پنجم به عنوان گزینه احتمالی تصدی بر شهرداری نام برده می شود.

انتخاب یک اصلاح طلب به عنوان شهردار بعدی رشت برای اصلاح طلبان یک بازی دو سر برد است چرا که هم سرلیست اصلاح طلبان شهردار بعدی رشت می شود و هم مقدمات ورود یکی دیگر از اعضای لیست امید را که به عنوان نفر اول علی البدل انتخاب شده است به جمع شورانشینان فراهم می شود.

با این حال و پس از حرف و حدیث های بسیار شب گذشته احمد رمضانپور در دیداری با جمعی از اعضای حزب کارگزاران سازندگی گیلان، هرگونه گمانه زنی رسانه ها را رد کرد و گفت: هرگز شهردار رشت نخواهم شد، سی و سه سال پیش شهردار بوده ام و امروز این مسئولیت از توان و حوصله من خارج است.

برخی از سوابق اجرایی احمد رمضانپور نرگسی ؛

۱-دبیرآموزش و پرورش تهران،فومن ورشت.
۲- مشاورشهیدانصاری استاندارفقیدگیلان.
۳-فرماندارشهرستانهای فومن،تالش وآستانه اشرفیه.

۴-معاون اداره کل سیاسی وزارت کشور

۵-شهردار اسبق رشت ( از سال ۶۳ تا ۶۵ به مدت دو سال )

۶-مدیرکل پست استان مازندران.
۷-بنیانگذارورئیس مرکز آموزش مدیریت گیلان.
۸-نماینده مردم شریف شهرستان رشت در دوره پنجم وششم مجلس شورای اسلامی.
۹-مشاورعالی وزارت بازرگانی.
۱۰-مشاوراجرائی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران.

۱۱-عضوهیات مدیره شرکت کشتیرانی دریای خزر

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت