مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۰۲۲
زمان انتشار : ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

موشک‌های ایران برای رسیدن به دیرالزور از چه مسیری عبور کردند؟+نقشه

شامگاه یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک میان‌برد سطح به سطح مرکز هدایت و پشتیبانی تروریست‌‎های تکفیری در دیرالزور را هدف قرار دادند.

به گزارش  شامگاه یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک میان‌برد سطح به سطح در مرکز هدایت و پشتیبانی تروریست‎های تکفیری دیرالزور را هدف قرار دادند

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این حمله شماری موشک میان‌برد زمین‌به‌زمین از پایگاه‌های موشکی دراستان‎های کردستان و کرمانشاه به سمت مرکز هدایت و پشتیبانی تروریست‎های تکفیری در دیرالزور سوریه شلیک و مواضع آن‌ها را در هم کوبید؛ گزارش‎های اولیه حاکی از تلفات سنگین داعشی‌هاست.

استان دیرالزور در مرز سوریه و عراق و در کرانه رود فرات واقع شده است. پس از شکست سنگین تروریست‌ها در حلب که منجر به از دست رفتن پایگاه بسیار مهم آن‌ها در شمال غرب سوریه شد، بسیاری از تروریست‌ها به دیرالزور در شرق و برخی مناطق اطراف آن در سوریه نقل مکان کرده‌اند. همچنین بخش مهمی از تروریست‌هایی که در پی شکست سنگین در موصل عراق به سوریه گریخته بودند در این منطقه حضور دارند.

فاصله دیرالزور و محل اصلی تجمع داعشی‌ها که هدف موشک‎های ایرانی قرار گرفته‌ تا پایگاه موشکی کرمانشاه تنها ۶۵۰ کیلومتر است.

موشک‌های شلیک شده به سمت مقر تروریست‌های در دیرالزور، نقطه زن بودند و سکوت منابع نزدیک به تروریست‌ها حاکی از هلاکت و انهدام عناصر و تجهیزات آنها و موفقیت آمیز بودن عملیات است.

میزان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار