مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۶۰۱۶
زمان انتشار : ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

تکلیف سروش رفیعی و پرسپولیس مشخص شد

باوجود اعلام معاون باشگاه پرسپولیس مبنی بر مذاکره با سروش رفیعی و امیدواری به ماندن وی، تصمیم این بازیکن برای جدایی از جمع سرخپوشان قطعی است.

به گزارش محمدعلی ترکاشوند روز گذشته در مصاحبه ای مدعی شد که سروش رفیعی با وی تماس گرفته و قرار است طی یکی، دو روز آینده با این بازیکن جلسه ای داشته باشد.

صحبتهای ترکاشوند موجی از امید برای تمدید قرارداد رفیعی در بین هواداران پرسپولیس ایجاد کرد تا این تیم که در نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته است، با حفظ هافبک خلاق خود، دغدغه ای در میانه میدان نداشته باشد.

این در حالی است که سروش رفیعی از شنیدن صحبتهای ترکاشوند و خبرهای تمدید قراردادش شوکه شده و اعلام کرده است که قصد ماندن در پرسپولیس را ندارد.

نکته اصلی اینجاست که رفیعی برانکو را زودتر از همه در جریان تصمیمش قرار داده است تا سرمربی پرسپولیس با جذب بازیکن موردنظر به جای رفیعی، به فکر تقویت تیمش باشد.

باوجود تصمیم قطعی رفیعی برای رفتن از پرسپولیس اما این بازیکن هنوز اعلام نکرده در کدام کشور و کدام تیم به فوتبالش ادامه می‌دهد.

مهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمود خاقانی

درواقع باید گفت که دولت تدبیر وامید با افزایش عوارض خروج به جای اینکه آن را به استناد اصل بیستم قانون اساسی ملغی کند درذهن رای دهنده ای که با امید به این دولت رای داد اینگونه تداعی می کند که دولت از خط تدبیر خارج شده است.

متین مسلم

متین مسلم

مثل همیشه؛ نه جنگ نه صلح!