مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۵۷۰۶
زمان انتشار : ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

واکنش رئال به خبر جدایی رونالدو

در پی انتشارخبر جدایی ستاره رئال مادرید در یک رسانه پرتغالی، مسئولان این باشگاه بلافاصله به آن واکنش نشان دادند.

به گزارش نشریه آبولا در خبری مدعی شد که رونالدو به دلیل حمایت نشدن از سوی مقامات رئال در مسئله اتهام فرار مالیاتی ،قصد دارد برنابئو را ترک کند،حالا سران رئال در تلاش هستند رونالدو را آرام کنند تا این تیم را ترک نکند.

رونالدو طی گفتگو با مسئولان رده بالای باشگاه گفت از نحوه برخورد آنها در جریان پرونده فرار مالیاتی اش بسیار ناراحت است و شخصا خبر جدایی اش را به خوزه انخل سانچز و فلورنتینو پرز اطلاع داده بود.

مارکا در این باره نوشت،رونالدو تصمیم خود را گرفته اما سران رئال اطمینان دارند گذشت زمان و راهکارهای باشگاه این ستاره پرتغالی را آرام می کند و او در تصمیم خود بازنگری خواهد کرد.
ولی آنچه که مشخص است این است که مانند موارد دیگر ،رئال هیچ کس را برخلاف میلش در تیم نگه نمی‌دارد.

پیشنهاد ۱۸۰ میلیون یورویی که گفته می شود از سوی باشگاه ها برای رونالدو ارائه شده ،هنوز به دست رئال نرسیده اما از منچستریونایتد و پاری سن ژرمن به عنوان دو مقصد احتمالی او یاد می شود زیرا آنها تنها باشگاه هایی هستند که قادر هستند مبلغ مورد نیاز برای جذب رونالدو به علاوه حقوق او را که در مجموع معادل ۴۰۰ میلیون یورو خواهد بود،بپردازند.

باشگاه خبرنگاران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار