مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۵۵۴۹
زمان انتشار : ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

احتمال برگزاری دربی پرسپولیس و استقلال در آلمان

با برگزاری اردوی سرخابی‌ها در مونیخ آلمان، احتمال برگزاری دربی تهران در این شهر وجود دارد.

به گزارش پس از برگزاری جلسه علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه با مسئول اسپانسری این باشگاه محوریت های صحبت این دو به برگزاری ادروی سرخپوشان در خارج از کشور و برگزاری این اردو به همراه استقلالی ها در یک کشور مشترک کشیده شد.

با توجه به اینکه استقلالی ها هم پیش از این جلسه ای با اسپانسر داشتند مقرر شد تا در صورت فراهم شدن شرایط تیم پرسپولیس همراه با تیم استقلال و البته در کمپ‌های مجزا اردویی را در تیرماه در آلمان و احتمالا در شهر مونیخ برگزار کنند.

همچنین صحبت‌هایی صورت گرفته مبنی بر اینکه در صورت موافقت هر ۲ باشگاه دربی پرسپولیس و استقلال در مونیخ برگزار شود. در این خصوص مدیرعامل و سرمربی استقلال رضایت خود را اعلام کرده‌اند و طاهری هم ابراز رضایت کرده اما جواب نهایی باشگاه پرسپولیس منوط به پاسخ برانکو در این خصوص خواهد بود.

اگر برانکو هم موافقت خود را برای این بازی اعلام کند دربی تهران در مونیخ و در تاریخ ۲۳ تیرماه برگزار خواهد شد.

البته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هر کدام برای برگزاری اردوی پیش فصل خود کشورهای دیگری مثل ارمنستان و اوکراین را در نظر گرفته بودند اما ظاهرا حامی مالی مشترک دو تیم به دو باشگاه پیشنهاد برگزاری اردو در یک کشور مشترک را داده است.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت