مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۵۳۳۸
زمان انتشار : ۰۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶

پوتین: بدون همکاری سازنده بین روسیه و آمریکا حل بحران سوریه ممکن نیست

رئیس‌جمهور روسیه گفت: بدون همکاری سازنده بین روسیه و آمریکا حل بحران سوریه و عادی‌سازی اوضاع در خاورمیانه ممکن نیست.

به گزارش به نقل از روسیاالیوم، ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه گفت که تحریم‌ها علیه روسیه، به انگیزه‌ای برای تحول صنعت و  بخش کشاورزی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه ما به‌دلیل توجه به منافع ملیمان دائما تحریم می شویم، گفت: تحریم‌های تحمیل شده علیه روسیه، برای بخش کشاورزی و صنعت، انگیزه‌بخش بود.

پوتین گفت: روسیه از تحریم‌ها در حدود ۵۰ الی ۵۲ میلیارد دلار ضرر کرد، اما کشورهایی که روسیه را تحریم کردند، ۱۰۰ میلیارد دلار ضرر کردند.

پوتین گفت بدون همکاری سازنده بین روسیه و آمریکا حل بحران سوریه و عادی‌سازی اوضاع در خاورمیانه ممکن نیست.

وی افزود: روسیه به دنبال بازگردان روابط خود با آمریکا به سطح طبیعی است.

پوتین با بیان اینکه به حمایت از ارتش سوریه در مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم گفت: برای حل بحران سوریه و سایر بحران‌ها باید همکاری سازنده بین همه وجود داشته باشد.

رئیس‌جمهور روسیه گفت: ما به روند صلح‌آمیز در سوریه و بالابردن توان نیروهای سوریه و خارج کردن نیروهای مسلح خود چشم دوخته‌ایم.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟