مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۴۱۲
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳

دستگیری ۱۲ اخلالگر ارزی / شناسایی یک گروه در فضای مجازی

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۱۲ نفر اخلالگر ارزی در روز گذشته خبر داد.

به گزارش  سردار حسین رحیمی با اشاره به برخورد پلیس پایتخت با مخلّان بازار ارز اظهار کرد: نیروی انتظامی تهران بزرگ در راستای افزایش امنیت اقتصادی و نیز ایفای وظایف ضابطیت خود در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مصوبات هیئت محترم دولت حضور چشمگیر و مستمر در بازار ارز دارد.

وی ادامه داد: با هماهنگی مقامات محترم قضایی نسبت به دستگیری افرادی که قانون و مصوبه دولت را در این خصوص نقض کنند سریعاً و قاطعانه اقدام خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه روز گذشته نیز ۱۲ نفر از اخلالگران بازار به‌همراه وجوه مکشوفه دستگیر شدند گفت: در بستر فضای مجازی نیز با رصدهای سایبری یک گروه که به‌شکل‌های مختلف فضا را ملتهب کرده و با اقدامات غیرقانونی موجب اخلال در بازار شده بودند شناسایی و پس از هماهنگی قضایی به پلیس فتا احضار شدند که تحقیقات مقدماتی در حال انجام است.

به‌گفته رحیمی با هماهنگی بانک مرکزی صرافی‌های فاقد مجوز پلمب خواهند شد و در خصوص ۱۶ واحد اقدام شده است.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی