مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۱۴۹
زمان انتشار : ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸

ییس اتحادیه فخاران تهران در گفتگو با اختصاصی:

صنعت آجر در کشور حاشیه نشین شده است

منبع چی با بیان اینکه صنعت آجر در کشور حاشیه نشین شده است، گفت: آجر ساخت ایران جایگاه کم رنگی در حوزه ساختمان سازی دارد.

به گزارش اختصاصی مرتضی منبع چی،رییس اتحادیه فخاران تهران، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی اختصاصی درباره لزوم حمایت از تولید ملی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری دست روی معضل جدی اقتصاد کشور یعنی عدم حمایت از تولید ملی با انتخاب شعار “حمایت از کالای ایرانی ” گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه تولید ملی نباید بیش از این به حال خود رهاشود،گفت: تولید ملی صدمات زیادی از ناحیه واردات کالاهای مشابه تولید داخل و قاچاق خورده است.

منبع چی با تأکید براینکه دولت باید با حمایت از کالای ایرانی تولید ملی را سرپا نگه دارد، اضافه کرد:  دولت با ساماندهی واردات از تولید ملی حمایت کند.

رییس اتحادیه فخاران تهران با بیان اینکه صنعت آجر در کشور حاشیه نشین شده است، گفت: آجر ساخت ایران جایگاه کم رنگی در حوزه ساختمان سازی دارد.

وی با تأکید براینکه بسیاری از کارخانجات تولید آجر تعطیل شده اند، اضافه کرد: بخشی از آنها نیز با ساختار نیمه فعال کار می کنند.

رییس اتحادیه فخاران تهران با اشاره به اینکه نباید خاصیت آجر در ساختمان سازی فراموش شود، اظهار کرد: خیلی ها از مزایای آجر و معایب جایگزین های آن در صنعت ساختمان ندارند، امیدواریم شرایط در سال حمایت از کالای ایرانی به گونه ای رقم بخورد که تولیدات داخل نزد مصرف کنندگان داخلی داری ارزش شود و کالاهای وارداتی در برابر آنها قد علم نکنند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی