مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۹۵
زمان انتشار : ۰۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۷

خوش گذرانى استقلالى ها پس از شكست تاريخى + عکس

تعدادى از اعضاى تيم فوتبال استقلال پس از شكست مقابل العين راهى سفر شدند.

به گزارش با توجه به شكست تلخ و سنگين ٦ بر يك تيم فوتبال استقلال مقابل العين امارات در دور برگشت مرحله يك هشتم نهايى ليگ قهرمانان آسيا در نهايت برخى از مربيان و بازيكنان ترجيح دادند به تهران بازگردند و البته در اين ميان برخى در همان امارات ماندگار شدند.

در اين ميان با توجه به اينكه تمرينات استقلال چند روزى تعطيل اعلام شد به همين دليل تعدادى از اعضاى استقلال پس از اين شكست ماندن

در امارات را ترجيح دادند.

خوش گذرانى استقلالى ها پس از شكست تاريخى

 اما در اين ميان بهتر است بدانيم شكست سنگين و تلخ به طور قطع ناراحتى هواداران را در پى داشت و باعث شد هواداران نسبت به عملكرد مديريت و كادر فنى اعتراض كنند.

البته اعضاى تيم فوتبال استقلال هم از اين شكست ناراحت شدند اما تفريحات و مسافرت هاى آنها باعث شد تا حدودى اعتراضات هواداران أوج بگيرد.

مهدى رحمتى دروازه بان تيم فوتبال استقلال كه بيشترين نشانه هاى شكست به سمت او است پس از باخت سنگين ترجيح داد با خانواده در امارات بماند و چند روز پيش نيز عكسى از تفريحات او در اين كشور منتشر شد.

مدافع استقلال پس از باخت راهى برزيل شد البته اين بازيكن هم براى تعطيلات و هم براى دريافت رضايت نامه راهى كشورش شده است.

خسرو حيدرى ديگر بازيكن استقلال نيز همراه با خانواده به مسافرت و تفريح با دخترش پرداخته است و البته همچنين استقلالى هايى كه هر كدام پس از اين شکست راهى سمتى براى تفريح شده اند.

خوش گذرانى استقلالى ها پس از شكست تاريخى

همچنين جدای از بازيكنان، هستند مديرانى كه پس از بازگشت به تهران، خارج شهر و اطراف شمال را براى گذراندن تفريحات خود انتخاب كردند.

بدون شك مديريت باشگاه استقلال بايد كادر فنى و بازيكنان را توجيه كند كه باخت بدى را در كارنامه اين باشگاه رقم زدند.

باشگاه خبرنگاران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی