مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۹۵
زمان انتشار : ۰۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۷

خوش گذرانى استقلالى ها پس از شكست تاريخى + عکس

تعدادى از اعضاى تيم فوتبال استقلال پس از شكست مقابل العين راهى سفر شدند.

به گزارش با توجه به شكست تلخ و سنگين ٦ بر يك تيم فوتبال استقلال مقابل العين امارات در دور برگشت مرحله يك هشتم نهايى ليگ قهرمانان آسيا در نهايت برخى از مربيان و بازيكنان ترجيح دادند به تهران بازگردند و البته در اين ميان برخى در همان امارات ماندگار شدند.

در اين ميان با توجه به اينكه تمرينات استقلال چند روزى تعطيل اعلام شد به همين دليل تعدادى از اعضاى استقلال پس از اين شكست ماندن

در امارات را ترجيح دادند.

خوش گذرانى استقلالى ها پس از شكست تاريخى

 اما در اين ميان بهتر است بدانيم شكست سنگين و تلخ به طور قطع ناراحتى هواداران را در پى داشت و باعث شد هواداران نسبت به عملكرد مديريت و كادر فنى اعتراض كنند.

البته اعضاى تيم فوتبال استقلال هم از اين شكست ناراحت شدند اما تفريحات و مسافرت هاى آنها باعث شد تا حدودى اعتراضات هواداران أوج بگيرد.

مهدى رحمتى دروازه بان تيم فوتبال استقلال كه بيشترين نشانه هاى شكست به سمت او است پس از باخت سنگين ترجيح داد با خانواده در امارات بماند و چند روز پيش نيز عكسى از تفريحات او در اين كشور منتشر شد.

مدافع استقلال پس از باخت راهى برزيل شد البته اين بازيكن هم براى تعطيلات و هم براى دريافت رضايت نامه راهى كشورش شده است.

خسرو حيدرى ديگر بازيكن استقلال نيز همراه با خانواده به مسافرت و تفريح با دخترش پرداخته است و البته همچنين استقلالى هايى كه هر كدام پس از اين شکست راهى سمتى براى تفريح شده اند.

خوش گذرانى استقلالى ها پس از شكست تاريخى

همچنين جدای از بازيكنان، هستند مديرانى كه پس از بازگشت به تهران، خارج شهر و اطراف شمال را براى گذراندن تفريحات خود انتخاب كردند.

بدون شك مديريت باشگاه استقلال بايد كادر فنى و بازيكنان را توجيه كند كه باخت بدى را در كارنامه اين باشگاه رقم زدند.

باشگاه خبرنگاران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی