مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۷۲
زمان انتشار : ۰۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۷

گزینه مدیر عاملی استقلال مشخص شد

پس از شایعه برکناری افتخاری اولین و جدی ترین گزینه مدیر عاملی استقلال تهران معرفی شد.

به گزارش جواد زرینچه که سال گذشته نیز از گزینه های مدیر عاملی استقلال تهران بود این بار نیز از اولین گزینه های این پست محسوب می شود.

جواد زرینچه در این باره به خبرنگار ما گفت: سال گذشته نیز این گونه شایعات مطرح بود و امیدوارم این بار فقط اسم ما را به عنوان شایعه مطرح نکنند، من هنوز صحبتی با مسئولان نداشته ام. امیدوارم مسئولان باید اجازه دهند با آمدن من و امثال من، استقلال جان تازه ای بگیرد. هر کدام از پیشکسوتان که بیایند مطمئن باشید با افتخار می آیند و به این تیم خدمت خواهند کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم صحبت از حضورم در استقلال این بار جدی تر از سال قبل باشد تا بتوانم برای استقلال هر کاری از دستم بر می آید انجام دهم.

باشگاه خبرنگاران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی