مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۳۱۱
زمان انتشار : ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲

استقبال ایران از سخنان وزیر دفاع کویت

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان با ارزیابی مثبت از اظهارات وزیر دفاع کویت در خصوص لزوم تعامل و همکاری با ایران گفت: منطقه پیشرفته و امن جز با همکاری و مشارکت همه کشورها بدست نمی آید.

به گزارش اختصاصی به نقل از فرارو بهرام قاسمی در پاسخ به ایرنا در خصوص اظهارات معاون نخست وزیر و وزیر دفاع کویت در افتتاحیه همایش سرمایه گذاری در این کشور افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره رابطه با همسایگان را اولویت اول سیاست خارجی خود برای همکاری می داند و معتقد است منطقه پیشرفته، قوی و امن جز با مشارکت و همکاری جمعی همه همسایگان بدست نمی آید.

قاسمی افزود: در جهان به هم‌پیوسته امروز رفاه، توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورهای منطقه با ساز و کارهای جمعی و رفع اختلافات از طریق گفت وگو و با مشارکت همه کشورهای منطقه به دست می آید و جمهوری اسلامی ایران همواره برای گام برداشتن در این مسیر آمادگی داشته و دارد.

گردآوری: گروه بین الملل مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی