مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۱۵۲
زمان انتشار : ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

رقص باباکرم مختلط دختر و پسرها این بار در ساوه + فیلم جنجالی

مراسم جشن دانش‌آموزی در ساوه با رقص و حرکات ناموزون مختلط تعدادی از دانش‌آموزان دختر و پسر حاضر در مراسم همراه شد.

به گزارش اختصاصی به نقل از نوداد چند روز گذشته مراسم جشنی به بهانه روز مادر با همکاری جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش ساوه در سالن جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد که این مراسم با رقص دختران و پسران همراه شد.

هرچند به گفته شاهدان رئیس آموزش‌وپرورش ساوه در این مراسم حضور نداشت و تنها مدیران تعدادی از مدارس حاضر بودند، اما رقص دختر و پسر در این مراسم موجب واکنش والدین و جمعی از فرهیختگان و علمای این شهر شد به‌طوری‌که شهروندان ساوه‌ای با گذشت چندین روز از این رویداد همچنان خواستار برخورد جدی با عوامل برگزاری این جشن هستند.

در هفته ‌‌های گذشته نیز در مراسمی که با حضور شهردار تهران در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، دختران در حضور مدعوین مراسم اقدام به رقص کردند که این حرکت واکنش علما و دلسوزان نظام را در پی داشت و دادستان تهران پیرامون این مراسم از شهردار تهران پاسخ خواست.

گردآوری: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی