مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۱۵۱
زمان انتشار : ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

رییس اتحادیه آهنسازان تهران در گفتگو با اختصاصی:

سال ۹۶ سال خوبی برای تولید ملی نبود

رییس اتحادیه آهنسازان تهران با بیان اینکه سال ۹۶سال حمایت از تولید ملی نبود، گفت: امیدوارم سال ۹۷ سال حمایت واقعی از تولید ملی باشد.

به گزارش اختصاصی حبیب الله بشارتی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مجله الکترونیکی اختصاصی اظهار کرد: سال ۹۶سال خوبی برای تولید ملی نبود، تولید کنندگان در شرایط خوبی قرار ندارند.

رییس اتحادیه آهنسازان تهران افزود: در مجموع اقداماتی که در زمینه تولید ملی انجام شد کم رنگ بود.

وی با تأکید براینکه هنوز شاهد تعطیلی کارخانجات و نیمه فعال شدن آنها هستیم، اضافه کرد: این موضوع بیانگر واقعیت حمایت های کم رنگ از تولید ملی بود.

بشارتی با بیان اینکه امیدوارم سال ۹۷سال حمایت واقعی از تولید ملی باشد، گفت: حمایت از تولید ملی به این معنا که واردات ساماندهی شود.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه شاهد واردات کالاهای مشابه تولید داخل هستیم، اظهار کرد: این واردات سم کشنده ای برای تولید ملی است و در سال ۹۷نسبت به واردات آن باید برخورد جدی صورت گیرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی